صفحه اصلی - فروم پرشین سون

بازگشت   PersianSeven Forums > موضوعات عمومی | PersianSeven General > تالارهای ورزشی > اخبار ورزشی
پورتال پرشين راهنمایی جــوایز IShop وبلاگ پرشین تماس با ما

ارسال مبحث جدید  پاسخ

LinkBack ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک حالت نمایش
قدیمی 11-02-2018   #1 (لينک اين پست)
كاربر فعال انجمن

آواتار sheidabjb

تاريخ عضويت: Nov 2013
محل سكونت: اصفهان
اسم واقعی: شيدا
تشكرها (از ديگران): 16,999
تشكر شده 5,371 بار در 3,160 پست
چوق (ثروتمند شماره 13): 4,622,305
پاداش داده شده 518 مرتبه
تاکنون 100 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 237 مرتبه
فعاليت Longevity
4/20 9/20
Today پست ها
sssss7669

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
سپاهان پرسپولیس تهران بارسلونا
پيش فرض خسرو حیدری: بازیکنان استقلال باید در حد و اندازه این تیم باشند

خسرو حیدری پس از شکست تیم استقلال مقابل سایپا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی درباره مصدومیت خودش اظهار داشت: مصدومیت برای همه بازیکنان پیش می‌آید اما از بدشانسی من مرکز MRI که به آن مراجعه کرده بودم مصدومیتم را اشتباه تشخیص داد و این مصدومیت بیشتر از تشخیص آنها بود. به همین خاطر من کارم را زودتر شروع کردم تا زودتر به میادین برگردم و این باعث شد پایم اذیت شود. مجبور شدم که دوباره پایم را درمان کنم.
وی در این خصوص که گفته می‌شد با توجه به مصدومیت حیدری ممکن هست امسال سال آخر حضور او در فوتبال باشد، گفت: فکر می‌کنم این روزها همه چیز می‌گویند مصدومیت از ناحیه عضله طول درمان دارد که این زمان باید طی شود. ما هم زیاد مصاحبه نمی‌کنیم تا بگوییم اشتباه شده است.
مدافع تیم استقلال در خصوص ناراحتی هواداران این تیم از نتایج اخیر آبی‌پوشان در پاسخ به این پرسش که چه عاملی را سبب این نتایج می‌داند، تصریح کرد: تنها یک عامل موثر نیست و خیلی چیزها باعث می‌شود یک تیم شرایط خوبی نداشته باشد. تیم ما با مصدومیت برخی بازیکنان تیم مواجه شده، پژمان منتظری و علی کریمی مصدوم بودند و وریا غفوری را به دلیل محرومیت در این مسابقه در اختیار نداشتیم. روند تیم خوب بود و فکر می‌کنم در دیدار با سایپا در لیگ برتر باید این تیم را با اختلاف شکست می‌دادیم. نمی‌دانم امروز در مقابل تیم ۱۰ نفره سایپا چه اتفاقی افتاد. بازیکنان استقلال هم جوان هستند و هواداران باید پای آنها بایستند. در مجموع عوامل زیادی از جمله این که استقلال از طرف وزارت ورزش حمایت نشد می‌تواند موثر باشد.
حیدری در پاسخ به این پرسش که آیا اختلافات میان بازیکنان استقلال صحت دارد یا خیر؟ خاطر نشان کرد: نه، کسی با کسی مشکلی ندارد اما بازیکنانی که به استقلال می‌آیند باید در حد و اندازه این تیم باشند.

ثبت نام و کسب امتیاز

به اشتراک بگذارید

برچسب ها
اندازه, استقلال, باید, بازیکنان, باشند, تیم, حیدری, حد, خسرو

كاربران در حال ديدن تاپیک: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک
جستجو این تاپیک:

جستجوی پیشرفته
حالت نمایش

مجوزهای ارسال و ویرایش