صفحه اصلی - فروم پرشین سون

بازگشت   PersianSeven Forums > موضوعات عمومی | PersianSeven General > تالارهای خانه و خانواده > خانه و خانه داری > نكات و مسائل ازدواج
پورتال پرشين راهنمایی جــوایز IShop وبلاگ پرشین تماس با ما

ارسال مبحث جدید  پاسخ

LinkBack ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک حالت نمایش
قدیمی 09-15-2018   #1 (لينک اين پست)
معاونت سایت

آواتار فرنوش

تاريخ عضويت: Oct 2013
محل سكونت: اصفهان
اسم واقعی: یلدا
تشكرها (از ديگران): 25,421
تشكر شده 19,127 بار در 11,376 پست
چوق (ثروتمند شماره 3): 33,698,197
پاداش داده شده 1,571 مرتبه
تاکنون 1,177 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 601 مرتبه
فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss50617

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
نیمرو کامبربچ فاش انگور
چلسی
New.s جواب دوستت دارم وقتی دوستش نداریم چیست؟

وقتی شخصی به شما می گوید دوستت دارم اما شما احساس مشترکی به او ندارید نمی دانید در پاسخ چه باید بگویید. شاید بهتر باشد در چنین شرایطی درباره آینده رابطه با او بحث کنید اما هرگز نباید خودتان را تحت فشار قرار دهید.
اگر آمادگی رفتار متقابل ندارید و یا احساس مشترکی نسبت به او ندارید پاسخ دادن به ابراز علاقه او تبدیل به چالش بزرگی می شود.
در ادامه توصیه هایی برای مدیریت این موقعیت آمده است.
اگر فکر می کنید که بالاخره روزی به او علاقمند می شوید روی احتمالات تمرکز کنید
در یک رابطه طرفین با سرعت یکسان به هم علاقمند نمی شوند. اگر طرف مقابل به جایی رسید که علاقه اش را به شما نشان دهد اما شما هنوز به وقت بیشتری نیاز دارید بنشینید و با خودتان فکر کنید که او چقدر برای شما مهم است.
عمق احساس تان را نسبت به او بیان کنید. مثلا بگویید که چقدر باعث خوشحالی شماست و به زندگی شما ارزش داده است.
با تمرکز روی احساسات مثبتی که نسبت به او دارید پذیرفتن این که در پاسخ به او نمی گویید دوستت دارم را برای او راحت تر می کنید.
اگر نمی توانید جمله دوستت دارم را بگویید بهتر است درباره پیشرفت ارتباط عاطفی که با او دارید توضیح دهید. این کار به او این احساس امنیت را القا می کند که هر دو در یک مسیر هستید.
اگر فکر می کنید که هیچوقت به او علاقمند نمی شوید بهتر است درباره رابطه با هم گفتگو کنید
اگر احساس می کنید احتمال این که به او علاقمند شوید وجود ندارد بهتر است با او صادق باشید. وقتی به او بگویید که دوستش ندارید تکلیف رابطه مشخص می شود که آیا باید ادامه داشته باشد یا خیر. در چنین شرایطی باید در مورد آینده رابطه با هم گفتگو کنید.
اگر او را هرگز دوست ندارید باید به رابطه پایان بدهید
اگر به این نتیجه رسیده اید که او را اصلا دوست ندارید و به آخر خط رسیده اید یعنی رابطه در شرایط سختی قرار گرفته است.
وقتی علاقه از بین برود برگشتن به رابطه غیرممکن است و این برای کسی که علاقه خود را از دست داده است بسیار غم انگیز است.
گاهی اوقات ممکن است او را دوست داشته باشید اما احساس می کنید دیگر عاشق او نیستید. در چنین شرایطی باید با خودتان فکر کنید که آیا می توانید رابطه را نجات دهید یا این که بهتر است به آن پایان دهید.
اگر به جواب منفی شما واکنش نشان داد این یک نشانه خطر است
عشق هر کسی را حساس و آسیب پذیر می کند پس باید پیش بینی کرده باشید که طرف مقابل ممکن است دچار غمزدگی و احساس ناامیدی شود. اگر او احساس می کند که باید در مقابل دوستت دارم همان پاسخ دوستت دارم را بشنود در غیر اینصورت باید رابطه را تمام کند و دنبال فرد دیگری باشد این یک نشانه خطر است. نداشتن احساس مشترک به معنی خاتمه دادن به رابطه و پیدا کردن فردی دیگر نیست. گذشته از تمام این ها اگر احساس می کنید دوستش ندارید هرگز نباید خودتان را مجبور به دوست داشتن و گفتن جمله دوستت دارم بکنید.

فرنوش آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
پاسخ

به اشتراک بگذارید

برچسب ها
چیست؟, نداریم, وقتی, جواب, دوستت, دوستش, دارم

كاربران در حال ديدن تاپیک: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک
جستجو این تاپیک:

جستجوی پیشرفته
حالت نمایش

مجوزهای ارسال و ویرایش