صفحه اصلی - فروم پرشین سون

بازگشت   PersianSeven Forums > دانلود سنتر فروم پرشين سون| Download Center > دانلود و معرفی بازی
پورتال پرشين راهنمایی جــوایز IShop وبلاگ پرشین تماس با ما

ارسال مبحث جدید  پاسخ

LinkBack ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک حالت نمایش
قدیمی 02-10-2014   #1 (لينک اين پست)
مدیران بازنشسته پرشین سون

آواتار Ramana

تاريخ عضويت: Nov 2013
محل سكونت: زیر گنبد کبود
اسم واقعی: رامانا
تشكرها (از ديگران): 3,154
تشكر شده 4,445 بار در 2,109 پست
چوق (ثروتمند شماره 5): 20,473,925
پاداش داده شده 403 مرتبه
تاکنون 62 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 129 مرتبه
فعاليت Longevity
0/20 10/20
Today پست ها
ssss40832

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
نوشابه شنگولی پرسپولیس تهران
new.4 بازگشت مینیون های اغتشاش گر!

نویسنده: سهیل منصوری

Overlord بازی نسبتاً منحصر به فرد بودی بود که با معرفی گیم پلی سوم شخص مبتنی بر کنترل مینیون ها، تنوع خوبی ایجاد کرد. بازیباز در نقش یک جادوگر قدرتمند تعداد زیادی مینیون بد جنس، اما دوست داشتنی را کنترل می کرد و با هدایت آن ها، مبارزه و حل معماهای متعدد که به استفاده درست از انواع متفاوت مینیونها مربوط بود، سعی می کرد بر سرزمین خیالی انسان ها فرمانروایی کند. اما اکنون که دنباله این بازی از راه رسیده است، دیگر از Overlord بدجنس و قدرتمند ما خبری نیست. در صورتی که اولین بازی Overlord و Add-on آن با نام Raising Hell را بازی نکرده باشید، شاید برقراری ارتباط با داستان Overlord 2 برای شما اندکی مشکل باشد.
در پایان بسته الحاقی Overlord ,Raising Hell داستان ما در دنیای جهنم گونه تنها ماند و مینیون ها که خیال می کردند Overlord کشته شده، پراکنده شدند. در نهایت در پایان بازی، معلوم شد بانوی Overlord باردار است و به زودی یک Overlord کوچک به دنیا خواهد آمد! داستان دومین بازی Overlord درباره ی یک پسر بچه یتیم است که نیروهای جادویی و ماورای طبیعی دارد. حدس زدن این پسر بچه، کیست؛ برای افرادی که بازی قبلی را تا پایان بازی کرده اند، اصلاً کار سختی نیست. مردم دهکده و مخصوصاً کودکان از این پسر بچه نفرت دارند و از هر فرصتی برای آزار او استفاده می کنند. پسر کوچک داستان مادر یک شب زمستانی توسط گروهی از موجودات کوتوله و دوست داشتنی که همان مینیون ها هستند؛ تحریک می شود تا کودکانی که او را آزار می دهند، ادب کرده و انتقام سختی از آن ها بگیرد. شروع داستان بازی بسیار شبیه به داستان بازی های Fable است؛ اما پس از این که پسر کوچک توانایی خود را به مینیون ها ثابت کرد، این موجودات تحت فرمان او در آمده و به خیابان ها می ریزند تا پسر کوچولو را از دست مردم بی عاطفه و حکومت ظالمی که می خواهد او را به جرم استفاده از جادو بکشد، نجات دهند. آن ها شورش می کنند، مغازه مردم را آتش می زنند و جشنی که در شهر شروع شده را به هم می ریزند و سپس به ارتش امپراتوری حمله می کنند. پس از اغتشاش وحشتناکی که پایه های امپراتوری ظالم را به لرزه در می آورد؛ پس کوچک داستان ما همراه با مینیون ها فرار کرده و به Underworldپناه می برد. سال ها بعد، پسر کوچک که البته اکنون بزرگ و به Overlord جدیدی تبدیل شده، نه برای انتقام، بلکه برای به دست گرفتن قدرت بازگشته است. اما نکته طعنه آمیز ماجرا این است که این پسر کوچک قرار نیست مردم را از دست حکومت ظالم نجات دهد، بلکه هدف او تنها تشکیل حکومت ظالمانه دیگری است!
Overlord 2 دقیقاً از همان اصولی پیروی می کند که بازی قبلی بر اساس آن بنا شده بود. گیم پلی دراین بازی از بسیاری از جهات عیناً یادآور Overlord اصلی است و تفاوت فاحشی بین دو بازی دیده نمی شود. بازیباز در قسمت اعظم بازی در حال کنترل یکی از 4 نوع مینیون موجود در بازی است و با استفاده درست از هر نوع مینیون، موانع متعدد موجود را که اکنون نسبت به نوع مینیون مورد استفاده حساس تر شده اند؛ پشت سر می گذارد. البته این به معنی یکسان بودن دوبازی نیست. در Overlord 2 بازیباز با ویژگی های جدید یا بهبود یافته متعدد ریز و درشت از قبیل هدایت وسایل مختلف جنگی، تسخیر مینیون ها برای حل معماهای جالب، قابلیت های جدید مربوط به مینیون ها مثل سوار شدن بر پشت گرگ ها و ویژگی های مشابه دیگر آشنا می شود که باعث افزایش تنوع بازی شده است؛ اما هسته گیم پلی بازی هم چنان دست نخورده باقی مانده و Overlord 2 نگارش بهینه ای از بازی اصلی است.
تنوع محیط و موجودات نیز در Overlord 2 بسیار بیشتر شده و بازی مخصوصاً از لحاظ موجودات به سطح عالی رسیده است؛ به گونه ای که بازیباز دایماً با موجودات، شرایط یا معماهای جدیدی روبرو می شود که به تغییر استراتژی نیاز دارد. بازی در مورد نحوه مدیریت نیروها سخت گیرتر شده؛ اما در صورت استفاده درست از نیروها، انجام بازی ساده تر از بازی اول است. به عنوان مثال شکست دادن سربازان امپراتوری در ابتدای بازی با استفاده از مینیون های قهوه ای بسیار دشوار است که ممکن است باعث شود بازیباز تصور کند بازی به طرز بی رحمانه ای سخت تر از بازی اول شده؛ اما در صورت استفاده از مینیون های سرخ رنگ، بازیباز به سرعت در می یابد استفاده از این نوع مینیون باعث می شود ارتش به ظاهر قدرتمند دشمن به سادگی تمام و در چشم برهم زدنی متلاشی شود. علاوه بر این معماهای بازی نیز متنوع تر و شیوه انجام آن ها به دلیل ارایه راه حل های جدید توسط بازی ( از قبیل سوار شدن مینیون های قهوه ای بر پشت گرگ ها با کشتی رانی) جالب تر شده است. از طرف دیگر ویژگی های جدید بازی از قبیل توانایی زنده کردن مینیون هایی که کشته شده اند (البته به قیمت قربانی کردن تعدادی مینیون دیگر)
باعث می شود گیم پلی بازی بسیار بهتر و قابل تحمل تر از گیم پلی سختگیر بازی اصلی شود. گرافیک بازی نیز بهبود پیدا کرده، هر چند شاید بسیاری از بازیبازها متوجه این بهبود در گرافیک نشوند. بسیاری از مدل های Overlord 2 از بازی اول بهتر شده و جلوه های ویژه بیشتری در این بازی به کار رفته است. به عنوان مثال نمایش مو، خز و پارچه و جلوه Depth of Filed به زیبایی استفاده شده است. اما مهم ترین بهبود گرافیکی بازی در تکنولوژی مورد استفاده در آن است ک باعث شده سرعت اجرای بازی به طرز قابل توجهی بهبود پیدا کرده و اجرای بازی نرم تر شود.
موسیقی بازی نیز همانند بازی اصلی زیبا است؛ اما در Overlord 2 شاهد قطعه های موسیقی با تعداد و تنوع بیشتر هستیم. بازیباز تقریباً همیشه از موسیقی این بازی لذت می برد. از موسیقی خنده دار و فانتزی هنگام مسخره بازی مینیون ها گرفته، تا موسیقی ملایم و زیبایی که هنگام گشت و گذار در محیط نواخته می شود. در این بین موسیقی بسیار زیبای حماسی که هنگام مبارزه به گوش می رسد؛ واقعاً ارزش شنیدن، دارد، صدا گذاری بازی نیز همانند بازی قبلی، عالی و خنده دار است و بازیباز را هر چه بیشتر وارد دنیای بازی می کند. اما آن چه واقعاً باعث جذب بازیباز و مخصوصاً طرفداران بازی اصلی به این بازی می شود؛ داستان آن است. واقعیت این است که گیم پلی Overlord آن چنان خوب نیست که بتواند بازیباز را وادار به بازی کردن Overlord 2 کند؛ اما افرادی که داستان Overlord بازی قبلی و پسر کوچک بد جنس او را دنبال می کنند؛ باید این بازی را تجربه کنند. مخصوصاً باید در نظر گرفت Overlord در این بازی خواه ناخواه شرورتر از بازی اصلی است - تا جایی که بازیباز در برخی از بخش های بازی وادار می شود شریرانه ترین کارهای ممکن را انجام دهد- و احتمالاً این مسأله می تواند بسیاری از بازیبازهای شروری را که از کمبود شرارت در بازی اصلی به ستوه آمده بودند، راضی کند!!!Overlord 2 بازی خنده داری است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند؛ البته اگر بتوانید گیم پلی طولانی بازی را برای پی بردن به داستانش تحمل کنید.!
مزایا
داستان زیبا موسیقی عالی، گرافیک بهبود یافته، بهبودهای ریز و درشت گیم پلی.
معایب
عنوانی تکراری
16- گرافیک
زیبا، منظره های متنوع، موجودات زیاد، رنگ پردازی مناسب.
18- موزیک و صدا
موسیقی بسیار زیبا، صداگذاری عالی
15- گیم پلی
بهبود قابل توجه نسبت به بازی اصلی اما همچنان پر اشکال
13- جذابیت
داستان جالب دیگر به اندازه بازی اول بدیع نیست.
منبع: بازی رایانه شماره 31

ثبت نام و کسب امتیاز

نــــــــــر بودن یک جنسیت است ومــــــــــــــــرد بودن هویت...

زیادند دخترانی که نــــــــــــر نیستند ولی خیلی مــــــــــــرد هستن...

Ramana آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
قدیمی 08-13-2019   #2 (لينک اين پست)
عضو پرشين سون

آواتار baharhashemi75

تاريخ عضويت: Aug 2019
محل سكونت: تهران
اسم واقعی: بهار هاشمی
تشكرها (از ديگران): 0
تشكر شده 1 بار در 1 پست
چوق: 2,718
پاداش داده شده 1 مرتبه
فعاليت Longevity
0/20 1/20
Today پست ها
ssssssss2

عکسهای خریداری شده
آلبومهای مندوستان من گروههای من درباره من تقویم علایق من
پيش فرض مینیون ها

شاید هرکی اسم مینیون ها رو که میشنوه یاد اون موجودات کوچولو زرد رنگ و دوست داشتنی کارتون "من نفرت انگیز" میوفته و کلی حس خوب بهش دست میده ولی در واقع مینیون یه شخصیت شیطانی هست که در افکار شیطان پرستی و فراماسونری جایگاه ویژه ای داره و اینکه چرا از این شخصیت برای یه کارتون و انیمیشن معروف استفاده شده برای من هم جای سوال داره.

آخرین ویرایش توسط M!LAD در 08-13-2019
baharhashemi75 آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
قدیمی 08-13-2019   #3 (لينک اين پست)
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

تاريخ عضويت: Oct 2013
محل سكونت: B.I.Khouzestan
اسم واقعی: M!LAD
تشكرها (از ديگران): 9,004
تشكر شده 24,738 بار در 13,442 پست
چوق (ثروتمند شماره 12): 6,133,156
پاداش داده شده 1,081 مرتبه
تاکنون 421 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 834 مرتبه
فعاليت Longevity
7/20 10/20
Today پست ها
ssss35905

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
استقلال تهران بارسلونا ps3
فولاد خوزستان انار ساوه پرشین سون رئیس جمهور محبوب اونورسون(دکتر کریستی)
ماشین کوچولو سبز صنعت نفت گوجه سبز
پيش فرض

حالا اگه لینکم نذاری که چه بهتر، پاک شد

این مطلب توسط Hamed.Hamishe Abi لایک شده است

قدیمی 08-14-2019   #4 (لينک اين پست)
مدیر انجمن دین و اندیشه
زوم پرشین سون

آواتار مرهم

تاريخ عضويت: Nov 2013
اسم واقعی: نازنین
تشكرها (از ديگران): 4,867
تشكر شده 13,212 بار در 9,214 پست
چوق (ثروتمند شماره 4): 22,806,206
پاداش داده شده 574 مرتبه
تاکنون 1,165 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 669 مرتبه
فعاليت Longevity
5/20 10/20
Today پست ها
ssss31037

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
انار ساوه پرشین سون گیلاس حلقه نامزدی
کیک تولد حامد کمیلی شهاب حسینی
پيش فرض

این مطلب توسط Hamed.Hamishe Abi لایک شده است

قدیمی 08-14-2019   #5 (لينک اين پست)
مديريت كل سايت

آواتار Hamed.Hamishe Abi

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
اسم واقعی: محمد خالدنژاد
تشكرها (از ديگران): 27,925
تشكر شده 23,604 بار در 11,316 پست
چوق (ثروتمند شماره 2): 53,622,097
پاداش داده شده 505 مرتبه
تاکنون 442 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 1,180 مرتبه
فعاليت Longevity
7/20 20/20
Today پست ها
ssss47550

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
رئیس جمهور محبوب اونورسون(دکتر کریستی) شهاب حسینی استقلال تهران
سیب سرخ توت فرنگی سیب سبز
پيش فرض

با بهاره هاشمی درست صحبت کنید

بهتره خودم به مشکلش رسیدگی کنم

Hamed.Hamishe Abi آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
پاسخ

به اشتراک بگذارید

برچسب ها
مینیون, گر, اغتشاش, بازگشت

كاربران در حال ديدن تاپیک: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک
جستجو این تاپیک:

جستجوی پیشرفته
حالت نمایش

مجوزهای ارسال و ویرایش