صفحه اصلی - فروم پرشین سون

بازگشت   PersianSeven Forums > PersianSeven Forums | General > بازارچه پرشین سون > سخت افزار کامپیوتر
پورتال پرشين راهنمایی جــوایز IShop وبلاگ پرشین تماس با ما

ارسال مبحث جدید  پاسخ

LinkBack ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک حالت نمایش
قدیمی 01-14-2013   #1 (لينک اين پست)
عضو پرشين سون

آواتار morydvb

تاريخ عضويت: Jan 2013
تشكرها (از ديگران): 0
تشكر شده 0 بار در 0 پست
چوق: 0
فعاليت Longevity
0/20 12/20
Today پست ها
ssssssss1

عکسهای خریداری شده
پيش فرض فروش دیتا بیش از 30 ترا بروی هارد و DVD (هر چی بخوای پیدا میشه)

سلام بندخ قصد فروش دیتا رو بر روی هارد و DVD دارم که همونطور که همه میدونید روش فروش بر روی هارد خیلی به صرفه تر هست چرا که هزینه خیلی کمتری داره و میتونید حجم بیشتری از اطلاعات رو داشته باشید اما روی DVD محدودیت هایی هست که من سعی کردم این محدودیت ها رو به حد اقل برسونم چرا که خیلی از عزیزان هستن که هارد ندارن یا به هر دلیلی نمیتونن هارد ارسال کنن و مجبور هستن روی DVD خرید کنن یکی از مهمترین دلایل کاهش محدودیت هم قیمته طوری که شما حتی اگه یه DVD سفارش بدید 600 تومان پول بابتش میدید و 100 تا DVD هم سفارش بدید همون پول رو میدید

خب توضیحاتی هست که باید قبل از خرید بدونید تا هنگام خرید به مشکلی بر نخورید که عبارت اند از :

1 - اولین مورد رو باید بهتون بگم که طبق معمول اول واریز وجه بعد ارسال مثلا یکی از دوستان میاد 10 تا DVD سفارش میده پول DVD ها رو همراه با هزینه ارسال که در زیر میتونید مشاهده کنید واریز میکنه بعد براش ارسال میشن یا یکی هاردشو برام میفرسته هاردش که پر شد هزینه کل رو همرا با هزینه پست بهش میگم واریز که کرد بعدش هارد براش ارسال میشه و هم حضوری امکان پذیر هست

2 - دیسک های DVD مصرفی از بهترین نوع DVD های موجود در بازار هستن و مطمئنا از DVD های درجه دوم استفاده نمیشه . وقتی که سفارش میدید نوع DVD های موجود رو براوت میگم که اگه بیشتر از یک نوع بود خودتون DVD مصرفی رو انتخاب کنید اگرم یک نوع بود خیالتون رو راحت کرده باشم که جنس DVD عالیه .

3 - کیفیت اکثر فیلم ها و سریال ها HD هست هم full HD توشون هست

4 - زمان تحویل هارد از وقتی که به دست من میرسه از 1 تا 3 روز متغیره و بستگی به سرعت هارد و حجم اطلاعات داره زمان تحویل DVDها هم همینطوره چون سرعت رایت DVD از کپی تو هارد کمتره و به حجم اطلاعات هم بستگی داره .

5 - لیست مدام آپدیت میشه و گسترش پیدا میکنه و منم نهایت سعیمو میکنم که لیست آپدیت شده رو براتون قرار بدم ر

6 - محدودیتی برای سفارش وجود نداره تو DVD حتی یه DVD هم قابل سفارش دادنه و توی هارد حتی میتونید یک مگابایت هم سفارش بدید ( اینو گفتم که بدونید هیچ محدودیتی وجود نداره ) اما سفارشتون هرچه بیشتر باشه به صرفه تره برای خودتون چون شما چه از من 500 تومان خرید کنید چه یک میلیون تومان همون هزینه پست رو واسه هارد میدید فقط هزینه پست تو DVD ها یکم متغیره که اونم چیزی نیست .

7 - هر سوالی داشتید میتونید از سه روشی که برای تهیه لیست بهتون گفتم ازم بپرسید بهترین راه هم برای سوال کردن پشتیبانی آنلاین هست چون خیلی سریع هستش اما روش های دیگه هم قابل استفاده هستن من در هر سه روش با کمال احترام پاسخگوی شما عزیزان هستم .

8 - بین مطالب زیر قسمت های توجه رو حتما مطالعه کنید و دقت کنید به این قسمت ها .

خب بریم سر قیمت ها :

قیمت اطلاعات روی هارد به ازای هر گیگابایت 50 تا تک تومانی هست چه یک گیگ سفارش بدید چه 2 ترابایت همون 50 تومان هست .

قیمت روی DVD هم به ازای هر دیسک DVD با حجم 4.7 گیگا بایت ( 4 گیگ بیشتر توش بریزم ممکنه خطرناک باشه و اطلاعات رو نشون نده ) 1000 تومان هست ( متاسفانه DVD گرون شده وگرنه میشد کمتر هم حساب کرد ) اینم چه یه دیسک بخواید چه هزار دیسک دیسکی 1000 تومان هست و کمتر یا بیشتر نمیشه .

هزینه های ارسال :

توجه : قبل از اینکه هزینه ها رو بگم باید بدونید که هزینه رفت و برگشت هارد به عهده خریداره پس خواهشا سوال نفرمایید .

هزینه ارسال هارد های آداپتور دار :

هارد همراه با کابل ها و آداپتور7 هزار تومان برای هر سری یعنی رفت و برگشت 14 تومان .

هارد رو بزارید تو جعبه بفرستید 8 تومان برای هر سری یعنی برای رفت و برگشت 16 تومان . ( بدون شک امنیت این روش بیشتره )

توجه : هزینه های بالا با توجه به پست پیشتاز محاسبه شدن اگه با پست سفارشی یا امانات هم بفرستید ارزون تر میشه اما امنیت و سرعت این دو روش خیلی پایین هست .
توجه : دیسک ها داخل کاور های ضد خش ارسال میشن تا از به وجود اومدن هر مشکلی جلوگیری بشه .

به خریداران که اطلاعات رو روی هارد میخوان بعد از هماهنگی آدرس برای ارسال هارد داده میشه همراه با شماره تماس .
به خریدارانی هم که اطلاعات رو روی DVD بخوان شماره تماس داده میشه ( در صورتی که نیاز داشته باشن برای جلب اطمینان آدرس هم میتونم به این عزیزان بدم ) .

شماره حساب و شماره کارت هم با برای خریداران پیامک میشه یا ایمیل داده میشه .

این هم ایمیل بنده :
[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]
توجه : اگه از سیستم های ایمیل رایگان مثل یاهو استفاده میکنید حتما قسمت اسپم ها رو هم چک کنید چون ممکنه جواب سوالتون به اون قسمت رفته باشه .

توجه : لیست به صورت اکسل 2007 هستش پس برای مشاهده لیست نیاز به microsoft office 2007 دارید که باید روی کامپیوترتون نصب باشه .
برای دریافت لیست تو همین تاپیک لطفا درخواست بدهید

morydvb آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
قدیمی 04-07-2013   #2 (لينک اين پست)
عضو پرشين سون

آواتار fhnwfh

تاريخ عضويت: Apr 2013
تشكر شده 0 بار در 0 پست
فعاليت Longevity
0/20 12/20
Today پست ها
ssssssss1

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

پس ليست كو؟

fhnwfh آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
قدیمی 04-14-2013   #3 (لينک اين پست)
عضو پرشين سون

آواتار arian ahmadi

تاريخ عضويت: Apr 2013
تشكر شده 0 بار در 0 پست
فعاليت Longevity
0/20 12/20
Today پست ها
ssssssss1

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

اصلا ليستي در كار نيست

arian ahmadi آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
پاسخ

به اشتراک بگذارید

برچسب ها
30, dvd, فروش, میشه, چی, هارد, پیدا, بیش, بخوای, بروی, ترا, دیتا

كاربران در حال ديدن تاپیک: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک
جستجو این تاپیک:

جستجوی پیشرفته
حالت نمایش

مجوزهای ارسال و ویرایش