صفحه اصلی - فروم پرشین سون

بازگشت   PersianSeven Forums > موضوعات عمومی | PersianSeven General > تالارهای ورزشی > اخبار ورزشی
پورتال پرشين راهنمایی جــوایز IShop وبلاگ پرشین تماس با ما

ارسال مبحث جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک حالت نمایش
قدیمی 10-25-2013   #1
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

تاريخ عضويت: Oct 2013
محل سكونت: Santa Clara County
اسم واقعی: M!LAD
تشكرها (از ديگران): 9,030
تشكر شده 24,785 بار در 13,474 پست
چوق (ثروتمند شماره 12): 6,257,652
پاداش داده شده 1,086 مرتبه
تاکنون 422 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 838 مرتبه
فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
استقلال تهران بارسلونا ps3
فولاد خوزستان انار ساوه پرشین سون رئیس جمهور محبوب اونورسون(دکتر کریستی)
ماشین کوچولو سبز صنعت نفت گوجه سبز
آلبومهای مندوستان من گروههای من درباره من تقویم علایق من
پيش فرض بارسا نیوز FC Barcelona News

نیمار: با دیدن ویدئوی بازی های په په، می دانم او چطور حریف را تحریک می کند

نیمار، ستاره جوان بارسا، اعلام کرد که بعد از دیدن فیلم بازی های په په، مدافع رئال، می داند که چگونه مقابل او بازی کند.

این ستاره جوان برزیلی می تواند فردا برای اولین بار حضور در ال کلاسیکو را تجربه کند و احتمالا با تکل های خشن مدافع حریف، که در دیدار ماه گذشته برزیل و پرتغال هم با او روبرو شد، مواجه خواهد شد.

اما نیمار فاش کرد که پیش از دیدار برزیل- پرتغال، فدراسیون فوتبال کشورش چند بازی په په را برای او فرستاد و به همین خاطر توسط حریف تحریک نخواهد شد.

او به گلوبو تی وی گفت:" آنها یک ویدئو برای من فرستادند و همچنین یک ویدئو برای تیاگو سیلوا تا توسط حریف تحری نشویم.

این تنها برای من نبود؛ بلکه به خاطر هم تیمی هایم هم بود."

نیمار در 8 دیداری که در رقابت های این فصل لالیگا برای بارسا انجام داد، 2 گل به ثمر رساند.

1 تشکر با چوق از این پست از M!LAD به میزان 300 چوق تشکر شده است . دلیل : داداش شرمنده قبل رای داده بودم فقط خواستم شوخی کنم
M!LAD آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
7 کاربر از M!LAD بخاطر پست مفیدش تشکر کرده اند
Elaheh (01-22-2014), FatemeH 1370 (11-13-2013), Hamed.Hamishe Abi (10-26-2013), Hamid.Dariush2000 (10-26-2013), pure love (10-26-2013), sheidabjb (02-12-2014), فرنوش (05-29-2014)
قدیمی 10-26-2013   #2
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

فابرگاس: حق داشتم که به منچستر نرفتم

هافبک بارسلونا از تصميم خود براي ماندن در اين تيم دفاع کرد.
فابرگاس: حق داشتم که به منچستر نرفتم
سسک فابرگاس بر اين باور است که عملکردش در بارسلونا در اين فصل بر تصميمش براي ماندن در بارسلونا پس از ابراز تمايل منچستريونايتد مهر تأييد مي‌زند.

به گزارش فارس، بازيکن 26 ساله توجه ديويد مويس را در تابستان به خود جلب کرد اما آبي‌اناري‌ها به وي اطمينان دادند که در ترکيب تيم به او اهميت مي‌دهند و اجازه نخواهند داد به ليگ برتر بازگردد و فابرگاس تأثير جراردو مارتينو، سرمربي تيم را ستود و مدعي شد که مربي 50 ساله يکي از دلايل اصلي وضعيت فعلي وي در بارسلونا است.

وي اظهار داشت: فصل را عالي شروع کرديم. مارتينو اجازه مي‌دهد همان طوري که با توانايي‌هايم متناسب است، بازي کنم و من بسيار راحت و خوشحالم. هربار احساس بهتري دارم. سرمربي فرصت‌هاي بيشتري به من مي‌دهد. روز سوم يا چهارم مرا کنار کشيد و گفت: «از تو مي‌خواهم همان بازيکني باشي که در آرسنال بودي و من حيرت کردم زيرا هميشه احساس بسيار خوبي در آرسنال داشتم و اين بسيار مهم بود.

فابرگاس ادامه داد: هرگز در اين تابستان نقشه بازگشت به ليگ برتر را نکشيدم و حتي چيزي نيست که به آنها فکر کرده باشم. هميشه در ذهنم مي‌دانستم که مي‌خواهم با بارسلونا موفق شوم و براي قهرماني در اين تيم همه‌چيز مي‌دهم. رسما هم اعلام کردم که به رفتن فکر نمي‌کنم و مي‌مانم.

وي خاطرنشان کرد: وقتي پيشنهاد يونايتد را شنيدم، با مديربرنامه‌هايم تماس گرفتم و او تأييد کرد که آنها رسما پيشنهاد داده‌اند. او گفت: «بله، درست است. مي‌خواهي چه کار کني؟» تا آن زمان چيزي درباره پيشنهاد نمي‌دانستم. اگر باشگاه به شما پيشنهاد بدهد و به مديربرنامه‌هايتان بگوييد مي‌خواهيد برويد، پس مي‌رويد. با بارتومو، نايب رئيس باشگاه صحبت کردم و او گفت: «تو هيچ جا نمي‌روي؛ ما کاملا روي تو حساب باز کرده‌ايم» و سپس با رئيس باشگاه حرف زدم.

هافبک بارسلونا اضافه کرد: درست است که منچستر به من پيشنهاد داد اما تنها چيزي که در سر من بود، ماندن در بارسلونا بود. هيچ وقت نگفتم مي‌خواهم بروم.

بی‌باران، در نگاه‌ تو سبز شدم 
برقی از چشمانت برخواست، نگاهم بارانی شد 
گونه‌هایت خیسِ باران، چشم‌هایت آفتابی 
گرگ‌ها می‌زایند، بره‌ها را دریابیم 
تو، با چشمانت‌ مرا بنواز 
چوبدست چوپانیم سلاحی کارگر خواهد شد 
بعد از جنگ، با چوبدستم
انجیر‌های تازه را برای تو خواهم چید
با تو خواهم ماند، با تو خواهم خواند
و تورا در بُهتِ آفتابی‌ات خواهم بوسید..اگر اَبر‌ها بگذارند…

1 تشکر با چوق از این پست از M!LAD به میزان 300 چوق تشکر شده است . دلیل :
4 کاربر از M!LAD بخاطر پست مفیدش تشکر کرده اند
FatemeH 1370 (11-13-2013), Hamid.Dariush2000 (10-26-2013), pure love (10-26-2013), sheidabjb (03-30-2016)
قدیمی 10-26-2013   #3
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

کرویف: بارسا مدعی برد در ال کلاسیکو است

یوهان کرویف اسطوره سابق باشگاه بارسلونا و بازیکن و سرمربی اسبق این تیم معتقد است که میزبانی در بازی ال کلاسیکو امتیاز مثبتی برای تیم کاتالان در بازی امشب خواهد بود.

بارسلونا امشب در حالی در بازی ال کلاسیکو میزبان رئال مادرید است که یک سال پیش رونالدو با دو گلی که در نوکمپ به ثمر رساند باعث شد تا با زی دو تیم با تساوی 2-2 به پایان برسد. کرویف براین باور است که رکورد قابل قبول بارسایی ها در مصاف خانگی با رئال به آنها کمک می کند تا در بازی امشب به پیروزی برسند.

کرویف 66 ساله در صحبت هایی به اسپورت گفت:« برای رئال مادرید احترام قائلم چون آنها همیشه تیم قدرتمندی دارند ولی فاکتورهای تاثیرگذار زیادی پیش روست و باید در نظر داشت که بارسلونا در خانه همیشه مدعی است.»

کرویف در عین حال با اعلام حمایت از نیمار که در هفته های اخیر با انتقاداتی روبرو شده و به خاطر زدن تنها 3گل در 13 حضورش در ترکیب بارسا از او انتقاد می شود گفت:« حتی یک فرد نابینا هم می تواند ببیند که نیمار عجب بازیکن خوبی است.هرکسی که فکرمی کند که نیمار بازیکن خوبی نیست، با فوتبال آشنایی ندارد»

این اسطوره هلندی در ادامه درمورد سرنوشت سازترین بازیکنان بازی شنبه شب گفت:« بارسلونا و رئال به مسی و رونالدو متکی هستند. هر دو تیم بازیکنان با کیفیت زیادی دارند و هر دو بازیکنانی دارند که می توانند روی روند بازی تاثیر بگذارند .»

3 کاربر از M!LAD بخاطر پست مفیدش تشکر کرده اند
FatemeH 1370 (11-13-2013), Hamid.Dariush2000 (10-26-2013), sheidabjb (03-30-2016)
قدیمی 10-26-2013   #4
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

آدریانو: خوشحالیم که اوزیل در این بازی نیست
آدریانو کوریه آ ، مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا در گفتگو با گل دات کام به آنالیز بازی امشب ورزشگاه نوکمپ پرداخته.

متن صحبت های او را دراینجا مطالعه کنید:

*بازی ال کلاسیکو: امسال بهتر از سال قبل گام به این بازی می گذاریم. این را به خاطر شرایط کنونی تیم ؛ سرحالی و قبراقی تیم و ایده های روشن و شفافی که در تیممان داریم می گویم. این ال کلاسیکو یک بازی جذاب خواهد بود؛ چه از نظرعملکرد تیم حریف و چه از نظر نمایش ما

*رئال مادرید: این رئال مادرید با آنچلوتی و گرث بیل ، تیمی امیدبخش است. مردم انگیزه زیادی دارند تا رئال را در زمین ببینند و شاهد موفقیت این تیم باشند. ولی ما هم به تیم خودمان فکر می کنیم. ما هم قوای خودمان را داریم و کمبودهای خودمان را می بینیم و تلاش می کنیم که با 100% آمادگی به این بازی رسیده و هر سه امتیاز را مال خود کنیم

*اوزیل: این امتیاز مثبتی است که او حالا در رئال مادرید نیست. جدایی او جدایی مهمی بود. چرا که اوزیل فوتبالیستی است که هر زمان که در زمین مسابقه باشد، حضورش کاملا محسوس است و غیبتش و نبودش نیز کاملا حس می شود. برای ما امتیاز مثبتی است که رئالی ها او را ندارند.هرچند که آنها حالا بازیکنان دیگری را خریداری کرده اند که آنها نیز بازیکنان خیلی خوبی هستند. بیل در لیگ برتر واقعا خوش می درخشید و تدریجا در رئال مادرید هم به موفقیت خواهد رسید.

*لالیگا، کورس میان سه تیم: موافقم. پارسال اتلتیکومادرید کار را قوی شروع کرد و امسال هم توانسته در بایزهای مهمی به پیروزی برسد. تابوی ناکامی های متوالی این تیم مقابل رئال مادرید مربوط به گذشته است. آنها شانه به شانه ما پیش می آیند و به اندازه ما برد کسب کرده اند و مطمئنا تا پایان رقابتها برای کسب قهرمانی مبارزه خواهند کرد. رویارویی با اتلتیکو ماردید و رئال مادرید در این رقابتها، مثل هم است. این بازیها بازیهای سختی است و فشردگی مشابهی دارند. باید خیلی خوب باشیم تا بتوانیم مقابل چنین حریفانی به پیروزی برسیم.

FatemeH 1370 (11-13-2013), Hamid.Dariush2000 (10-26-2013), sheidabjb (03-30-2016)
قدیمی 10-27-2013   #5
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

مارتینو: نیمار از این هم بهتر می‌شود / در نیمه دوم خسته بودیم

جراردو مارتینو، مربی بارسلونا گفته نیمار حتی از این هم بهتر خواهد شد.

این ملی‌پوش برزیلی در بازی با رئال مادرید در نوکمپ یک گل زد و یک گل هم ساخت.

مارتینو اما می‌گوید: «نیمار عالی بازی کرد اما دیده‌ام که از این هم بهتر بازی کند. گل او در کلاسیکو اهمیت بسیار بالاتری داشت اما من بازی‌های بهتری را هم از او دیده‌ام.»

مارتینو همچنین خوشحال است که الکسیس سانچس به آن‌چه استحقاقش را داشته رسیده: «او از اواخر فصل پیش عالی بود و اگر مردم این عالی بودن او را بپذیرند که بسیار بهتر خواهد شد.

الکسیس اعتماد به نفس بسیار بالایی دارد و آماده هر شرایطی است. در گلاسکو (مقابل سلتیک) به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و برای ما حیاتی بود. امروز هم همین طور.»

رئال در نیمه دوم حمله کرد اما مارتینو گفت دلیل عقب نشستن بارسا خستگی بوده است: «ما در نیمه اول جان کندیم و این را در نیمه دوم دیدی. ما از خستگی و دنبال توپ دویدن رنج بردیم.

می‌خواستم پیروز شوم، نه این که تیمم نمایش بهتری داشته باشد. پس تعویضی دفاعی انجام دادم (سونگ به جای اینیستا).

سخت بتوان بی‌شکست ماند. اما این بازیکنان قادر به انجام این کار هستند. اگر همین امروز به ما می‌گفتند قهرمانید که جشن می‌گرفتم اما این تنها یک دیدار بود و بازی‌های دیگری هم در راه است.»

مارتینو درباره اثر خود بر تیم گفت: «اثرم هنوز کم بوده است. باید بیشتر درگیر شوم.»

FatemeH 1370 (11-13-2013), Hamid.Dariush2000 (11-10-2013), sheidabjb (03-30-2016)
قدیمی 10-27-2013   #6
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

مارتينو: هيچوقت درباره داوري حرف نمي‌زنم

سرمربي بارسلونا پس از انتقاد کارلو آنچلوتي حاضر نشد درباره داوري ال کلاسيکو صحبت کند.
مارتينو: هيچوقت درباره داوري حرف نمي‌زنم
بارسلونا موفق شد حساسترين بازي نيم‌فصل خود را با برتري برابر رئال‌مادريد به پايان برساند.

به گزارش ايسنا، خراردو مارتينو سرمربي بارسلونا پس از برتري برابر رئال مادريد گفت: هدف ما در اين ديدار پيروزي و کسب 3 امتياز بود. خوشحالم که به اين خواسته خود رسيديم. در نيمه اول از حريف بهتر بوديم و توپ و ميدان را در اختيار گرفتيم اما در نيمه دوم کمي بازي از دست ما خارج شد. ما در اين ديدار اينيستا را پشت سر مسي قرا داديم تا بتوانيم از فضاهاي بدست آمده در مرکز زمين استفاده کنيم. در نيمه دوم رئال 20 دقيقه از ما برتر بود اما در ادامه با تعويض هايي که داشتيم دوباره روند بازي را در دست گرفتيم و توانستيم به گل هم برسيم.

سرمربي بارسلونا در ادامه درباره داوري مسابقه گفت : به هيچ وجه درباره داوري حرف نمي‌زنم. من هيچوقت درباره داوري صحبت نکرده ام و دوست ندارم در اين ديدار نيز صحبتي کنم.

تاتا درباره اختلاف 6 امتيازي با رئال مادريد گفت: تازه 40 درصد ليگ را پشت سر گذاشتيم و زمان زيادي تا پايان فصل باقي مانده است. اتلتيکو و رئال مادريد هر دو تيم هاي خطرناکي هستتند. اختلاف امتيازي ما از نظر رياضي هيچ سودي ندارد بلکه تنها روحيه تيم ما را بالا مي‌برد.

سرمربي بارسلونا در پايان با تمجيد از بازيکنان خود گفت: از حمايت هواداران از تيتو خيلي لذت بردم. هواداران در طول بازي حمايت خوبي از تيم ما کردند که از آنها تشکر مي کنم.

کاربر زير از M!LAD بخاطر پست مفیدش تشکر کرده است
Hamid.Dariush2000 (11-10-2013)
قدیمی 10-27-2013   #7
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

تیتو، میهمان ویژه ال کلاسیکوی دیشب

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، تیتو ویلانووا سرمربی اسبق بارسلونا که به خاطر عود کردن مجدد بیماری سرطان غدد بزاقی اش مجبور به جدایی از تیم کاتالان شد، دیشب در بازی ال کلاسیکو حضور داشت و از یک صندلی اختصاصی و خصوصی در نوکمپ بازی را دنبال کرد.

او که در ماه جولای گذشته نیمکت مربیگری بارسا را ترک کرده بود، در جایگاهی در نزدیکی زمین مستقر بود، بازی شاگردان سابقش و برد آنها مقابل شاگردان آنچلوتی را تماشا کرد و از دیدن موزائیک فوق العاده ای که قبل از آغاز بازی در ورزشگاه ایجاد شد و حاوی پیغام «قوی باش تیتو» بود، به شدت احساساتی شد.

قدیمی 10-27-2013   #8
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

بوسکتس: هروقت که می بازند، داور را بهانه می آورند
بعد از باخت 1-2 رئال مادرید در بازی شنبه شب ال کلاسیکو، بازیکنان بارسلونا، در صحبت هایی هرگونه کمک داوری به این تیم را رد کردند و در صحبت هایی اعلام کردند که اوندیانو ماینکو، داور اسپانیایی بازی ال کلاسیکو نقشی در برد آنها در این بازی نداشتاین درحالی است که رئالی ها معتقد بودند که داور می بایست دو ضربه پنالتی به نفع آنها اعلام می کرد؛ یکی در نیمه اول و یکی هم در نیمه دوم.در پایان مسابقه سرخیو بوسکتس با انتقاد از گله های مادریدی ها گفت:« باخت آنها به خاطر داوری نبود. رئالی ها هر بار که می بازند، به دنبال بهانه ای هستند و چه بهانه ای دم دست تر از داور. آنها نمی توانند گله ای داشته باشند؛ به ویژه در این فصل . داور بازی ممکن است یک بار اشتباهی به نفع این تیم داشته باشد و یک بار به نفع آن تیم ولی دراین بازی داوری تاثیری درنتیجه بازی نداشت.»

قدیمی 10-28-2013   #9
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

فابرگاس: په‌په پاهای من را درو کرد

سسک فابرگاس، هافبک بارسلونا گفته تیمش باید مقابل رئال مادرید صاحب یک پنالتی می‌شد چون په‌په رویش خطا کرده بود.

بارسا با گل‌های نیمار و الکسیس سانچس دو بر یک حریفش را برد و فاصله با آنها را به شش امتیاز رساند.

بازیکنان رئال اعتقاد داشتند که داور باید خطای پنالتی خاویر ماسچرانو را روی کریس رونالدو می‌گرفته، اما فابرگاس می‌گوید: «آنها باخته‌اند و دنبال بهانه می‌گردند.

این طرف هم روی من خطای پنالتی انجام دادند. په‌په پاهای من را درو کرد اما خطایی اعلام نشد.»

قدیمی 10-28-2013   #10
M!LAD Male
سوپر مدير سايت

آواتار M!LAD

فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss35983

ويترين جوايز

عکسهای خریداری شده
پيش فرض

الکسیس سانچس: درصحنه گل ، دیدم دروازه بان بیرون آمده،خواستم شانسم را امتحان کنم

با به صدادرآمدن سوت پایانی بازی شنبه ال کلاسیکو و برد بارسلونادراین بازی تعدادی از بازیکنان تیم کاتالان در گفتگو با خبرنگاران شرکت کردند.

الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی بارسا و زننده گل دوم این تیم در بازی روز شنبه درگفتگوی کوتاهی به آنالیز بازی پرداخت و گفت:« برای این برد وکسب سه امتیاز بازی وگلزنی دراین بازی واقعا راضی هستم.هربازیکنی می خواهمد در این دیدارحضور یابد ومن راضی وخوشحال به خانه می روم.»

او درمورد گلی که وارد دروازه دیگو لوپس نمودهم گفت:« راه چاره دیگری نداشتم.دیدم دروازه بان حریف جلو آمده و می خواستم شانسم را امتحان کنم؛گفتم که اگر گل شود که چه بهتر و خوشبختانه این اتفاق افتاد.»

الکسیس درمورد رئال گفت:« رئال حریف سرسختی است ولی ماتوانستیم پیروز شویم. این روند ادامه دارد؛ این بازی، فقط یک بازی دیگر بود وشش امتیاز فاصله با رئال کافی نیست. چند سال پیش فاصله مان با این تیم ده یا یازده امتیاز شده بود و هنوز زمان زیادی تاپایان فصل باقی مانده.»

این ستاره شیلیایی درمورد به دست آوردن دلهای هواداران نوکمپ گفت:« وقتی یک فرصت گلزنی ازدست می دهم سختی زیادی می کشم ولی چنین شبهایی باعث می شود که احساس رضایت کنی.فکر می کنم که به دست آوردن دل هواداران بارسلونا سخت است ولی من تمام توانم را دراین راستا به کار می گیرم وفکرمی کنم که به بهترین نحو ممکن این کار را انجام می دهم.»

2 کاربر از M!LAD بخاطر پست مفیدش تشکر کرده اند
Hamed.Hamishe Abi (10-30-2013), Hamid.Dariush2000 (11-10-2013)
پاسخ

به اشتراک بگذارید

برچسب ها
barcelona, fc, news, نیوز, بارسلوناfc, بارسا, باشگاه

كاربران در حال ديدن تاپیک: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک
جستجو این تاپیک:

جستجوی پیشرفته
حالت نمایش

مجوزهای ارسال و ویرایش