صفحه اصلی - فروم پرشین سون

بازگشت   PersianSeven Forums > اینترنت و شبکه | Internet > شبکه و اینترنت > کسب درآمد از اینترنت
پورتال پرشين راهنمایی جــوایز IShop وبلاگ پرشین تماس با ما

ارسال مبحث جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک حالت نمایش
قدیمی 11-26-2021   #1
ali_nezami
عضو پرشين سون

آواتار ali_nezami

تاريخ عضويت: Nov 2021
تشكرها (از ديگران): 0
تشكر شده 0 بار در 0 پست
چوق: 799
فعاليت Longevity
0/20 1/20
Today پست ها
ssssssss2

عکسهای خریداری شده
پيش فرض بهترین سایت کسب بیتکوین رایگان

سلام به شما عزیزانی که اومدین تا آموزش این سایت عالی رو ببینید و به راحتی کسب درآمد کنید.

سعی میکنم از صفر تا صد این سایتو بهتون توضیح بدم که بدون هیچ مشکلی از این سایت استفاده کنید اگرم 1درصد مشکلی داشتین من همیشه در خدمت شما هستم.

سایتی که که میخوام آموزش بدم جزو قوی ترین و ساده ترین و قدیمی ترین سایت های دنیا بعد از پیداش بیتکوین است و شما به صورت تضمینی میتونین در این سایت هر 60 دقیقه بیتکوین رایگان دریافت کنید و علاوه بر اون کلی بازی و سرگرمی توش داره که میتونین بیتکوین جمع کنید.

این سایت 100% خروجی میده دوستان من تست کردن منم به زودی یک برداشتی در راه دارم برای اینکه خیالتون راحت باشه فیش برداشتو به زودی توی وبلاگ قرار میدم.

یه خلاصه ای از چیزایی که میخوام توضیح بدم رو اینجا میگم واسه کسایی که حوصله ندارن کل متن رو بخونن.این سایت یکی از سایت های قابل اعتماد هست که از سال 2013 فعالیت داره و همیشه هم پرداختی داشته به این صورت که هر 60دقیقه(1ساعت) وارد سایت میشین و دکمه ی که اونجا قرار داره رو کلیک میکنید و بسته به شانس شما از 3 ساتوشی تا 200دلار بیت کوین برنده میشین که به حسابتون توی سایت واریز میشه.

غیر از این میشه با پیش بینی مسابقات بیت کوین کسب کنید و هر کاری برای اینکه بیتکوین رایگان بدست بیارید.

زمانی که تازه بیت کوین بوجود اومده بود هیچکس فکر نمیکرد یه روز به همچین ارزشی برسه(الآن که دارم این متنو مینویسم ارزش بیت 60.000$ هستش) وگرنه همه میخریدن و جمع میکردن.اون موقع بیت کوین رایگان میدادن بازم کسی نمیرفت بگیره مثل همین سایت که قبلا مقداره خیلی بیشتری بیتکوین میداد چون ارزشش کمتر بود ولی بنظر من هنوزم دیر نیست شاید چن سال یا چند وقته دیگه اتفاقایی بیافته که خیلی بیشتر بشه ارزش این کوینه دوست داشتنی.

البته یه نکته بگم واسه کسایی که تازه میخوان بیت جمع کنن اگه ارزش بیت بیاد پایین بهتره چون سایت متناسب با ارزش بیت کوین مقدار بیت کوینی که به ازای هر رول به ما میده متفاوته و هر چی ارزشش کمتر باشه مقدار بیت بیشتری میده به ما و بعد از چند وقت که بیت زیادی جمع کردیم ارزشش بالا بره اونموقعست که خستگیمون در میره.

بنظر من هر تلاشی که میتونیم باید برای هر مقدار کم بیتکوینم انجام بدیم.

بعضی ها میپرسن مگه همچین چیزه با ارزشی هم رایگان میدن ؟

من خودمم اوایل باور نمیکردم که اگه باور کرده بودم شاید الآن میلیاردر بودم ولی وقتی فیش واریزی یه سری از دوستانو دیدم و خودم برداشت کردم فهمیدم که میشه در اولین فرصت فیش برداشت هم لینکشو میذارم تا خیالتون راحت بشه.

البته یچیزم بگم که خیلی از سایتای اینجوری کلاهبرداری هستن واسه اینکه بفهمین یه سایت اسکم(کلاهبرداری) وارد این سایت بشین و اسم سایت رو بزنید تا بگه که وضعیتش کلاهبرداری هستش یا مشکوک ولی از بابت این سایت خیالتون راحت باشه.

ببخشید اگه زیادی حرف زدم ولی بنظرم اگه جزئی بحث رو بفهمین هم لذت بخشتره و هم یاد میگیرین که کلا بیت کوین چی هستش.

1 بیتکوین از واحد های ریز تری به نام ساتوشی تشکیل شده و 1 ساتوشی به این صورت 0.00000001 نمایش داده میشه و هر 100.000.000 (صد میلیون) ساتوشی برابر با 1 بیتکوین هستش.

سایتی که میخوام بهتون معرفی کنم سایت معروف فری بیتکوین هستش که به شما بیت کوین رایگان میده به شرطی که هر 1 ساعت وارد سایت شده و دکمه ی رول رو کلیک کنید تا بسته به شانس شما از 3 ساتوشی تا 200دلار بیت رایگان جایزه بده و علاوه بر اون 2 بلیط لاتاری و 2ریواردپوینت که بعدا بیشتر توضیح میدم هم بهتون میده.

نکته:اگر دکمه ی رول رو زدید و یک ساعت دیگه نتونستید بیاین و رول بزنید اشکالی نداره و چند ساعت بعدش متونید دوباره رول بزنید ولی میدونید که هرچه رول بیشتری بزنید بیت کوین بیشتری برنده میشید و به نفع شماست.

حالا برای وارد شدن به سایت وی پی ان رو روشن کنید و وارد سایت کسب بیت کوین رایگان بشین و ثبت نام کنید البته اگه ثبت نام بلد نیستین نگران نباشید پایین کاملا تصویری توضیح دادم.

راه های زیاد و سرگرم کننده ای در این سایت وجود داره مثلا:

اولیش و آسان ترینشون که همون بخت آزمایی 200 دلار است و شما باید هر 1 ساعت روی دکمه ROLL کلیک کنید و شانستون را امتحان کنید.
قرعه کشی هفتگی رایگان با جایزه ای بزرگ داره
شما در این سایت میتونید با اجرای بازی HI-LO بیت کوین هایتان را چند برابر کنید .
یا حتی میتونید شرط بندی کنید که کدام تیم فوتبال برنده یا بازنده میشه.
میتونید با اکانت های سپرده گذاری بیت کوین روزانه سود ببرید.
میتونید توی بخت آزمایی آخرین مدل لامبورگینی شرکت کنید.
راه بعدی زیر مجموعه گیری هست که 50 درصد کمیسیون به ازای معرفی به صورت مادام العمر به شما میده.

برای ادامه ی مطلب و کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات عکس دار به این وبلاگ سر بزنید و در فری بیتکوین ثبت نام کنید و بدون هیچ هزینه ای درآمد کسب کنید.

[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]
ali_nezami آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش
پاسخ

به اشتراک بگذارید

برچسب ها
فری بیتکوین, کسب, بهترین, بیتکوین, رایگان, سایت

كاربران در حال ديدن تاپیک: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو این تاپیک
جستجو این تاپیک:

جستجوی پیشرفته
حالت نمایش

مجوزهای ارسال و ویرایش