صفحه اصلی - فروم پرشین سون


قوانین و اساسنامه سایت
قوانین و اساسنامه
جهت عضویت در انجمنها باید با قوانین زیر توافق کامل داشته باشید:

Forum Rules

Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Register' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

قوانین و اساسنامه پرشين سون

قانون شماره 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد. عکسهای نا مناسب و مطالب مغایر با شئونات اسلامی ، مطالب سیاسی و توهین به سایر اعضای سایت از مصادیق بارز نقض قوانین سایت میباشند .

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پيام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنید ، خیلی مهم ، هر كی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یك برنامه ، جطوری میتونم ، كرك برنامه و جملاتی شبیه به این پيامها جدا خودداری نمایید كه طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :برای انتخاب موضوع میتوانید از كلمات كلیدی سوال خود استفاده كنید.

قانون شماره 4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 5) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 7) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 8) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 9) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره 10) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

قانون شماره 11) از نوشتن یك سوال و یا یك نامه در انجمنهای مختلف خودداری كنید. طبق قانون شماره 6 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنید و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنید.

قانون شماره 12) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

قانون شماره 13) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 14 ) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 15) بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف)، تحت هیچ شرایطی مجاز نمیباشد.

قانون شماره 16) هر گونه بحث و سئوال در مورد راه های عبور از فیــلتر، نرم افزارهای ف ی ل ت ر ش ک ن ، پروکـــسی و معرفی سایت های عبور از ف ی ل ت ر و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نمیباشد.

قانون شماره 17) منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از انجمن حل کنید.

قانون شماره 18) زبان این سایت فارسی است! لذا از نوشتن مطالب به صورت پنگلیش (Salam) جداً خودداری کنید، در صورت مشاهده ابتدا تذکر و برای بار .دوم پست کاربر حذف میشود.

قانون شماره 19) مطالب و تصاویر انتخاب شده در امضاها و آواتار ها باید مطابق با اساسنامه سایت باشد. همچنین از قرار دادن چند عکس به صورت ثابت و یا متحرک با حجم بالا در امضا خودداری کنید، در صورت مشاهده امضا یا آواتار شما حذف میشود.

قانون شماره 20) لطفاً از ليست كردن سايت هاي كرك، سريال و وارز جدا خودداري كرده و مستقيما به آنها لينک فعال ندهيد.

قانون شماره 21) چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

قانون شماره 22) رعایت کلیه قوانین و مقررات اساسنامه برای کلیه کاربران الزامی میباشد ، همچنین در صورت نا مناسب بودن مطلب و حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی ، حق اعتراض برای تمامی اعضای سایت محفوظ است.

قانون شماره 23) زدن پست سپاس و تشكر به هر عنوان چه كلمه و چه شكلك ممنوع ميباشد

قانون شماره 24) به انحراف كشيدن تاپيك خلاف مقررات ميباشد و مدير مربوطه موظف به حذف پستهاي نامربوط ميباشد.

قانون شماره 25) از زدن پستهاي شوخي در بحثهاي جدي خوددااري فرماييد

قانون شماره 26) ممکن است هر انجمن برای خود قوانین و مقررات خاص خود را داشته باشد . در هنگام فعالیت قوانین و مقررات خاص آن انجمن را در نظر داشته باشید

قانون شماره 27) عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام اینجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد .از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید.

قانون شماره 28) مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستند.

قانون شماره 29) مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در تکرار این کار با آنها برخورد خواهد شد.

قانون شماره 30) سازنده و ایجاد کننده گروه ، مسئول اصلی گروه بوده و در صورت منحرف شدن یا فعالیت نا متعارف ، ضمن بسته شدن گروه با سازنده گروه نیز برخورد خواهد شد .

قانون شماره 31) استفاده از هر گونه الفاظ رکيک، توهين آميز و غير اخلاقی در نام کاربری و ارسالها اکيداً ممنوع است. همچنين مشاجره و درگيري لفظی موجب تذکر خواهد شد و در صورت تکرار موجب محروميت کاربر خواد شد

قانون شماره 32) استفاده از تصاوير غير اخلاقی در آواتار و امضا، همچنين استفاده از کلمات و عبارات نامناسب در امضا موجب برخورد با کاربر خاطي مي گردد

قانون شماره 33) ساختن چند نام کاربری جرم محسوب می شود و در صورت مشاهده، با کاربران خاطی به شدت برخورد خواهد شد..

قانون شماره 34) از ايجاد نظرسنجی هاي پی در پی و بی مورد خودداري کنيد. تمام نظرسنجی هاي سطحی و بی مورد حذف خواهند شد.

قانون شماره 35) از تجاوز به حريم خصوصی افراد و مطرح کردن اطلاعات شخصی کاربران ديگر خودداری کنيد. به عنوان مثال مطرح کردن محتوای پيام هاي خصوصی رد و بدل شده در محيط انجمن ممنوع است

قانون شماره 36) هنگام آوردن مطلب و اخبار از سايتهای مختلف، بايد حق کپی رايت رعايت شود و نام منبع ذکر گردد.

قانون شماره 37) هر گونه فعاليت (ارسال پست ، ارسال تصاوير و ...) که به قوم يا نژاد خاصی توهين شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد

قانون شماره 38) استفاده از کلمات رکیک و توهین آمیز بر روی پروفایل های همدیگر (Visitor Masseje) خلاف قوانین است و با فرد خاطی برخورد میشود.

قانون شماره 39) در صورت هرگونه توهین و برخورد ناشایست با مدیران و ناظمین سایت ، با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

قانون شماره 40) از قرار دادن عکس و شعار های سیاسی در امضاهای خود جداً خودداری کنید

قانون شماره 41) از قرار دادن تایپیک های سیاسی و تایپیک هایی که دارای مضامین غیر اخلاقی هستند بر روی سایت جداً خودداری کنید ، در صورت مشاهده با فرد نویسنده تاپیک شدیدا برخورد خواهد شد

قانون شماره 42) از قرار دادن ID و سایر اطلاعات خود در تاپیک ها و پست های مختلف ، جداً خودداری کنید. کاربران سایت میتوانند این اطلاعات را در اطلاعات کاربریشون قرار دهند نه در پست و تاپیک - قرار دادن آدرس ایمیل تنها در "بازارچه پرشين سون" مجاز میباشد

با آرزوی اوقاتی خوش برای شما - تیم مدیریت پرشين سون
زمان محلی شما با تنظیم GMT +3.5 هم اکنون 02:17 PM میباشد.

Powered by vBulletin .
Copyright © 2020 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.