PersianSeven Forums

PersianSeven Forums (http://forum.persianseven.ir/)
-   کسب درآمد از اینترنت (http://forum.persianseven.ir/f30.html)
-   -   تبلیغات در شبکه های اجتماعی (http://forum.persianseven.ir/t346421.html)

radmandigital 02-04-2018 03:38 PM

تبلیغات در شبکه های اجتماعی
 
امروزه صاحبان کسب و کارها به دنبال راه های متعددی به منظور تبلیغ برند خود هستند. یکی از موثرین روش ها که با استقبال زیادی روبرو شده است و هر روز رو به رشد می باشد، بهره مندی از دنیای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در اینستاگرام به منظور برندسازی می باشد. به منظور راه یابی به بازاریابی آنلاین، صاحبان کسب و کار کافی ست در قدم اول از طراحی سایت برای برند خود شروع نموده و با بهره مندی از روش های نوین به منظور بالا رفتن رتبه سایت استفاده نمایند.

این روش ها که شامل استفاده از خدمات سئو ( خدمات سئو سایت) و تبلیغات در گوگل می باشد، می تواند در کنار روش های دیگر بسیار موثر عمل نمایند. با ایجاد تبلیغات بصری در کنار همه این روش ها می توان این اطمینان را حاصل نمود که مخاطبان بیشتری را به سمت برند خود بکشانیم.

اینستاگرام، یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که روز به روز فالوورهای بیشتری را به خود جذب می نماید. اینستاگرام به دلیل استفاده از تصاویر برای اطلاع رسانی، بسیار در دنیای امروزی که مخاطبان مشغله بسیاری داشته و تمایل دارند هرچه سریع تر به اهداف خود در دنیای آنلاین برسند، برای تبلیغات مناسب می باشد. این مخاطبان ترجیح می دهند از شبکه هایی که به آسانی قابل دسترس هستند و می توان در کوتاه ترین زمان ممکن اهداف خود را بر آورده سازند، استفاده نمایند.

به همین دلیل به صاحبان کسب و کار توصیه می گردد که در کنار داشتن سایتی جامع، اکانتی در اینستاگرام برای برند خود ایجاد نموده و با استراتژی های کاربردی به دنبال فالوورهای بیشتری برای صفحه خود باشند.

این صاحبان باید با ایجاد چالش های جدید در پیج خود، مخاطبان را به سمت برند خود ترغیب نموده و از آن ها به منظور جذب مخاطب بیشتر استفاده نمایند. مخاطبان می توانند به صورت رو در رو یا دایرکت دادن به بقیه دوستان خود، نظر دیگران را به پیج شما جلب نمایند. در تبلیغات توسط این شبکه اجتماعی، مراحل شروع کار و نکاتی که باید رعایت شوند در ادامه به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

مراحل استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ برند
– ایجاد حساب کاربری
– اولین گام برای ورود به شبکه اجتماعی اینستاگرام، سئو سایت در اصفهان ایجاد یک حساب کاربری می باشد. به خاطر داشته باشید که حساب کاربری تبلیغات برند را با حساب شخصی خود جدا نمایید. برای ایجاد حساب کاربری، سعی کنید نامی گیرا و مرتبط با برند خود استفاده نمایید. این نام می تواند به راحتی در تبلیغ برند شما تاثیر مثبت بگذارد، زیرا نام های جذاب در ذهن مخاطب به راحتی ماندگار خواهد شد و این مخاطبان می توانند حتی به صورت رو در رو برند شما را تبلیغ نمایند.
– بعد از ایجاد حساب کاربری مناسب، در قسمت بیو اینستاگرام توضیح کوتاهی در مورد برند خود و همچنین آدرس وب سایت کسب و کارتان قرار دهید. این کار سبب می گردد که مخاطبانی که به دنبال اطلاعات بیشتر از برند شما هستند، به راحتی بتوانند به سایت شما دسترسی داشته باشند.
– در قدم بعدی، در نظر داشته باشید که برای پیج اینستاگرام خود باید مناسب ترین عکس را انتخاب نمایید. به دلیل اینکه اینستاگرام بر روی جنبه های بصری تاکید دارد، از اولین تصویری که برای پیج شما قرار داده می شود تا بقیه قسمت ها باید همگی به صورت سازمان یافته و هدفمند انتخاب گردند. عکس اصلی پیج شما باید مرتبط با کسب و کار شما بوده و همچنین به دلیل اینکه این عکس به صورت سایز کوچک نمایش داده می شود، باید طوری انتخاب شود که واضح و خوانا باشد.
– ایجاد پست های جدید و جذاب
همان طور که می دانید تصویر می تواند ارزش هزاران کلمه را داشته باشد. اینستاگرام با استفاده از جنبه های بصری به خوبی توانسته مخاطبان زیادی را به سمت این شبکه اجتماعی بکشاند. افرادی که صفحه اینستاگرام برای برند خود ایجاد کرده اند، باید به صورت منظم عکس های مربوط به کسب و کار خود را در پیج قرار دهند. این عکس ها می تواند تصویری از محصول یا خدمات ارائه شده شما، تصویری همراه با متن به منظور مسائل آموزشی و یا تصاویر مناسبتی باشد. توجه داشته باشید که کیفیت عکس ها باید به صورتی باشد که هنگام قرار گیری در پیج، واضح نشان داده شوند. همچنین می توانید با استفاده از گرافیستی حرفه ای به این عکس ها نوشته و یا افکت دهید و به این ترتیب جذابیت کار را بالاتر ببرید. استفاده از عکس ها با رنگ های مناسب ناخودآگاه می تواند نظر مخاطبان را به خود جذب نماید. اگر می خواهید افکت دهی به تصاویر را خود انجام دهید، اینستاگرام ابزارهای مناسبی به این منظور برای شما فراهم آورده است که به راحتی می توان با آن ها کار کرد.
– ایجاد چالش و مسابقه به منظور جلب توجه بیشتر
در میان تصاویر عمومی که برای برند خود می گذارید، به راحتی سئو اصفهان می توانید با ایجاد چالش در مخاطبان انگیزه بیشتری ایجاد نمایید. این چالش می تواند با طرح یک پرسش ساده و اهدای جوایز انجام گیرد. سعی کنید جوایز شما از میان خدمات یا محصولات شما انتخاب گردد.
– استفاده از اینفلوئنسرها
همان طور که در مقاله همه چیز درباره اینفلوئنسر مارکتینگ اشاره شد، یکی از روش های موثر برای جذب کاربران بیشتر به سمت برند شما، استفاده از افرادی است که در جامعه تاثیرگذار هستند. این افراد می توانند با تبلیغ برند شما به راحتی در مخاطبان اعتماد ایجاد نموده و آن ها را به سمت استفاده از محصولات یا خدمات شما بکشانند.
– استفاده از هشتگ در پست ها
قرار دادن کلمات کلیدی در زیر هر پست می تواند هنگام جستجوی مطلبی خاص، مخاطبان را به پیج شما بکشاند. هشتگ ها تنها راه افزایش طول عمر پست های شما در اینستاگرام هستند. هشتگ ها با استفاده از واژگان کلیدی مورد استفاده، جوامع موجود در اینستاگرام طراحی سایت در اصفهان را به هم متصل می کنند و باعث می شوند همیشه قابل کشف بمانند.
– زمان بندی ایجاد پست
صاحبان پیج های اینستاگرام باید بررسی نمایند که چه مقاطعی از روز کاربران بیشتری در اینستاگرام مشغول گشت و گذار هستند و با توجه به این زمان بندی، پست های خود را در پیج قرار دهند تا احتمال دیده شدن بالاتر رود. Schedugram و یا Latergram دو برنامه ای هستند که به صاحبان پیج کمک می کنند تا پست ها و تصاویر مربوطه را به صورت روزانه در آن قرار داده و با دادن جدول زمان بندی به این برنامه ها، پست ها به صورت اتوماتیک در زمان مشخص شده در پیج قرار داده شوند.


زمان محلی شما با تنظیم GMT +3 هم اکنون 09:43 PM میباشد.

Powered by vBulletin .
Copyright © 2020 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.