PersianSeven Forums

PersianSeven Forums (http://forum.persianseven.ir/)
-   مهاجرت و اقامت (http://forum.persianseven.ir/f6376.html)
-   -   ویزای شینگن (http://forum.persianseven.ir/t345551.html)

nadia1020 12-26-2017 10:52 PM

ویزای شینگن
 
خدمات وقت سفارت:
جهت درخواست ویزای شینگن برای تقریباً تمامی سفارت خانه هانیاز به وقت مصاحبه سفارت میباشد و متقاضیان جهت تحویل مدارک ، انجام مصاحبه و انگشت نگاری سفارت در روز تعیین شده به سفارت مراجعه میکنند. هر سفارت خانه ای سیاست های خاص خودش را جهت اعطاء نوبت دارا میباشد و بنا به تعداد درخواست ها، روزهای مختلفی جهت وقت سفارت به متقاضیان اعطاء میکنند.
وقت سفارت کانادا :
کشور کانادا برخلاف بسیاری از دیگر کشورها به اینصورت می باشد که جهت وقت سفارت کانادا این کشور نیازی به وقت سفارت کانادا از دبی نمی باشد و هنگام مراجعه به سفارت همراه داشتن برگه های ثبت نام ویزای کانادا کافی می باشد و از قبل گرفتن وقت سفارت کانادا لازم نخواهد بود.در قسمت توضیحات اخذ ویزا کانادا انواع ثبت نام و مزایای انها توضیح داده شده است و اهمیت نوع ثبت نام ، دارا بودن شرایط و تکمیل بودن مدارک متقاضی نیز به تفصیل توضیح داده شده است.طبق قوانین سفارتی کشور کانادا علاوه بر اینکه نیازی به اخذ وقت سفارت کانادا نخواهد بود، هیچگونه مصاحبه ای نیز با شخص متقاضی انجام نمی شود.
معمولا مدت زمان و وقتی که شخص درگیر انجام انگشتنگاری سفارت می باشد یک روز کاری بوده و شخص پس از آن می تواند در صورت تمایل به ایران برگردد.نکته دیگر این است که مسافران متقاضی ویزا کانادا که سن آنها زیر 14 سال و یا بالای 80 سال باشد نیازی به انگشت نگاری سفارت این کشور را ندارند.
وقت سفارت انگلیس در دبی و ابوظبی:
گرفتن وقت سفارت در دبی و ابوظبی به این صورتمی باشد که، برای وقت گیری و گرفتن ویزا می توانید کار خود را به Vfs Global بسپارید؛ از آنجا که شرکت بازرگانی Vfs Global نماینده و کارگزار رسمی در امارات می باشد، در طی ۳هفته ی کاری مدارک مربوط به صدور گذرنامه را جمع آوری و سپس نوبت گیری و اعلام می نماید
این اسناد و مدارک جهت تقاضا ی وقت سفارت انگلیس ،الزامی است:
شرایط گرفتن وقت سفارت انگلیس در دبی و ابوظبی به اینشکل می باشد که ،با در نظر داشتن اینکه پاسپورت شما بعد از تکمیل مدارک توسط سفارت گرفته می شود ـــ به غیر از ویزا ها ی اقامتی(settlement)؛ تا گرفتن جواب مثبت سفارت به مدت ۲ الی ۳هفته نا چارا در امارات یا ابوظبی اسکان کنید.
ــ اسکن شده ی صفحه ی اول پاسپورت
ــ پر شده ی فرم فارسی سفارت انگلیس
ــ دعوتنامه رسمی از یکی از خویشاوندان یا آشنایان ومدارک اقامتی آنان
ــ رزرو هتل مورد نظر خود
انگلستان کشوری پر هزینه برای گردشگری است اما، باتوجه به چهار مرکز اصلی اقتصادی، سیاسی و گردشگری بریتانیا (انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی) که واقع در آن است، خدمات ویژه و نو ایی را برای گردشگران فراهم می کند.
خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما چارتری سیستمی می تواند راهی مطمئن و ارزان برای شما مسافران عزیز درکلیه ایام سال باشد. تجربه خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتری و سیستمی و تحویل سریع و لحظه ای پرینت بلیط هواپیما در سایت های چارتری قابل انجام می باشد. در صورتی که قصد سفر داخلی و یا خارجی را دارید می توانید در کمتر از 5 دقیقه و تنها با وارد کردن اطلاعات خود و پرداخت با کارتهای عضو شتاب به راحتی بلیط هواپیما خود را دریافت کنید.با استفاده از سامانه آنلاین فروش بلیط هواپیما دیگر نیاز به مراجعه حضوری به آژانس های مسافربری نداشته و در کمترین زمان میتوانید بلیط هواپیما لحظه آخری و سیستمی خود را خریداری نمایید.
چرا برای سفرهای خارجی و اخذ ویزا نیاز به گرفتن وقت سفارت داریم ؟
همانطور که اطلاع دارید برای سفر به بسیاری از کشورها داشتن ویزای کشور مقصد امری ضرروی و اجباری می باشد. مانند سفر به بلژیک که نیاز به وقت سفارت بلژیک و ویزای بلژیک را دارد. مسافران می بایست یک الی سه ماه قبل از تاریخ سفر خود برای گرفتن ویزای کشور مقصد اقدام کنند.مثلا برای سفر به فرانسه باید وقت سفارت فرانسه را بگیریم و برای اخذ ویزای فرانسه در روز مصاحبه به سفارت فرانسه مراجعه نماییم. اولین قدم برای اخذ ویزای هلند گرفتن وقت سفارت هلند کشور مورد نظر می باشد.همه افراد برای وقت سفارت خود می توانند از طریق راههایی که سفارت هر کشور برای مسافران در نظر گرفته است ، اقدام به گرفتن وقت سفارت بنمایند.معمولا به دلیل اینکه این کار نیاز به تخصص، زمان، و در برخی موارد نیاز به پرداخت ارزی دارد، مسافران گرفتن وقت سفارت خود را به کارشناسان متخخص در این زمینه واگذار می نمایند.
یکی از خدمات شرکتهای مسافرتی ، ارائه خدمات تور کشتی کروز و تور کشتی کروز اروپا و تور کشتی کروز یونان و خرید تور کشتی کروز می باشد.متقاضیان سفر به کشورهای مختلف می باشد.معمولا یکی ازمشکلاتی که افراد همواره با آن روبرو هستند، گرفتن وقت از سفارت کشور مورد نظر بوده و هست و با وجود این مشکل افراد ناچار هستند برای گرفتن ویزا ابتدا اقدام به اخد وقت سفارت یا کنسولگری کشور مقصد نموده و برای ارائه مدارک و انجام مصاحبه با مسئول مربوطه به سفارت کشور مورد نظر مراجعه نمایند.
تقاضای وقت سفارت ایتالیا در چند ماهه اخیر بسیار بالا بوده و کشور ایتالیا سالانه در فصول مختلف تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند. علت بالای درخواست وقت سفارت ایتالیا و میل به سفر به ایتالیا می تواند این باشد که این کشور هر شخصی با هدف و سلیقه ی مختلف را از بازدید خود راضی می کند. از جاذبه های بکر و توریستی گرفته تا هنر و تاریخ و موسیقی غنی ای که این کشور دارد.شما مسافر عزیز و متقاضیان وقت سفارت ایتالیا ، با هر هدفی در ابتدا برای ورود به ایتالیا لازم است یک سری مراحل را بگذرانید.
اولین مرحله، گرفتن وقت(اخذ وقت سفارت ایتالیا ، گرفتن نوبتایتالیا) از سفارت آن در تهران می باشد. شما می بایست به صورت آنلاین وقت سفارت ایتالیا را بگیرید. اولین وقت را بگیرید و با در روز موعد به همراه مدارک مورد نیاز( از کارشناسان ما سوال کنید/ به سایت ما مراجعه کنید) به سفارت این کشور رفته و روال گرفتتن ویزا را طی کنید.
امکان تعیین وقت سفارتایتالیا در سال متفاوت می باشد. در فصول تابستان و بهار تقاضا برای گرفتن ویزای شینگن ایتالیا بسیار بالا می رود. در نتیجه گرفتن نوبت سفارت ایتالیا در زمان مطلوب از سوی سفارت کمی دچار مشکل می شود. بعد ازمصاحبه، انگشت نگاری و تحویل مدارک 2 الی 3 هفته زمان می برد تا نتیجه ی موافقت یا رد درخواست شما اعلام شود.ما به شما مسافر عزیز پیشنهاد می کنیم که به دلیل بالا بودن درخواست ها و حجم بالای متقاضیان، این امر( اخذ وقت سفارت ایتالیا / گرفتن ویزای شینگن فوری نوبت سفارت ایتالیا ) را با اطمینان به مشاوران ما در اسکای لاین بسپارید.
امیدوارم از مطلب راضی بوده باشید و با نظراتتون تجربیاتتون رو در اختیار ما بگذارید.

مرهم 12-27-2017 10:06 AM

چی هس این؟:| یه دونه بدید من برم پی کارم دیگه بریدم ازینجا ز غبار این بیابان :|

سپهسالار 12-27-2017 02:43 PM

اول از همه باید ویزای خدمت مقدس امین پور برقرار گردد :|

مرهم 12-27-2017 03:05 PM

تنهایی میرم :دی

سپهسالار 12-27-2017 03:16 PM

کاری به رفتن تو ندارم طرف حساب من امین پوره:s.a.3:

مرهم 12-27-2017 03:57 PM

خب من تنها برم دیگه با سربازی اون چیکار دارم :|

سپهسالار 12-27-2017 05:02 PM

من میگم چرا اون نرفته سربازی؟:|

مرهم 12-27-2017 05:17 PM

کف پاش صافه لابد :|

سپهسالار 12-27-2017 05:22 PM

کف سرش هم داره مثل کف پاش میشه:|

مرهم 12-27-2017 05:24 PM

وای خاک به سرم تو از کجا دیدی 0_0


زمان محلی شما با تنظیم GMT +3 هم اکنون 10:06 PM میباشد.

Powered by vBulletin .
Copyright © 2019 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.