PersianSeven Forums

PersianSeven Forums (http://forum.persianseven.ir/)
-   ios (http://forum.persianseven.ir/f906.html)
-   -   سازنده پیشین GPU‌های اپل به چینی‌ها واگذار می‏‌شود (http://forum.persianseven.ir/t342499.html)

ALiReza 09-23-2017 08:45 PM

سازنده پیشین GPU‌های اپل به چینی‌ها واگذار می‏‌شود
 
پس از تصمیم اپل بر تولد پردازنده‌های گرافیکی آیفون‌های جدید در شرکت خود، Imagination Technologies که وظیفه تولید GPU‌های آیفون و آیپد را بر عهده داشت با بحران مواجه شده و قصد فروش مجموعه خود را به هلدینگی چینی دارد.[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]
اگر اپل یکی از مشتریان عمده محصولات شرکت شما باشد توسعه و درآمد بالای شرکت‌تان تضمین شده است؛ اما از دست دادن این مشتری خاص به همان اندازه می‌تواند شما را به خاک سیاه بنشاند. بلایی که بر سر Imagination Technologies آمده است.
این تولیدکننده تراشه انگلیسی در ماه آوریل اعلام کرد اپل قصد دارد پردازنده‌های گرافیکی محصولاتش را در شرکت خود تولید کند به همین خاطر دیگر نیازی به استفاده از فناوری PowerVR در آیفون‌ها و آیپدها ندارد.
تراشه A11 Bionic استفاده شده در آیفون8، آیفون 8 پلاس و آیفون 10 اولین تراشه‌ای است که GPU‌های طراحی شده توسط این شرکت را درون خود دارد.
خارج شدن اپل از لیست مشتریان Imagination Technologies سبب کاهش 70 درصد ارزش این شرکت شد در نتیجه چاره‌ای به جز فروش شرکت برای مدیران آن باقی نماند.
حالا یک شرکت چینی به نام Canyon Bridge حاضر شده است Imagination Technologies در ازای 550 میلیون پوند بخرد؛ توافقی که می‌تواند کارمندان Imagination Technologies سر کار خود نگه دارد.


زمان محلی شما با تنظیم GMT +3.5 هم اکنون 05:53 PM میباشد.

Powered by vBulletin .
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.