PersianSeven Forums

PersianSeven Forums (http://forum.persianseven.ir/)
-   اخبار و مــقــالات کامپيوتری (http://forum.persianseven.ir/f16.html)
-   -   سئو سایت به چه معنی است (http://forum.persianseven.ir/t334807.html)

arash.mousavi 02-24-2017 03:12 PM

سئو سایت به چه معنی است
 

[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]

سئو سایت کلمه ای مهمامروزه با گسترش استفاده از اینترنت و [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] افراد زیادی در این عرصه مشغول به فعالیت به عنوان کاربر یا وبمستر و ... می باشند. اما نکته ای که اهمیت دارد این است که بیشتر این افراد یا به عبارت بهتر همه آنها بایک مجموعه از کلمات کلیدی و کاربردی سر و کار دارند. واژگانی نظیر [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] و [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] و [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] یا [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] از جمله مهمترین این کلمات می باشند که حداقل برای یک بار این به گوش شما خورده است. اما در این مقاله به معنای این کلمه و نقش آن در [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] خواهیم پرداخت.

سئو سایت[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] در لغت به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. معادل انگلیسی SEO که مخفف Search Engine Optimization می باشد. در واقع به این معنا که چه محتوایی برای موتورهای جستجویی نظیر گوگل می تواند جذاب باشد و باعث شود که به سایت شما امتیاز بدهد و در فهرست بندی صعود کنید. با توجه به این مهم که بیشتر افراد فعال در وب برای یافتن یا دسترسی به موضوع مورد نظر خود از گوگل استفاده می کنند می توان به اهمیت این کار پی برد که اگر در لیست ارائه شده گوگل رتبه بهتری را کسب کنید، بیشتر دیده خواهید شد و کاربران بیشتری به سایت شما خواهند آمد. [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] در مورد مباحثی نظیر عنوان صفحه مناسب و تگ ها و متا تگ ها نیز کلمات و عبارات کلیدی و در کل تمام محتوایی که در سایت قرار می گیرد تحقیق و کار می کند.
[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]

سئو سایت و موتورهای جستجودر مقالات قبلی [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] در مورد نحوه کار موتورهای جستجو مطالبی را بیان کردیم و در این قسمت نیز با چکیده ای از آن آشنا می شوید. موتورهای جستجو به وسیله نرم افزار مشهور به خزنده ها یا ربات های گوگل صفحات وب را یافته و دسته بندی می نمایند. ایرادی که در اینجا برای کارشناسان [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] وجود دارد و باعث می شود که اگر در گوگل رتبه بالایی دارید در یاهو رتبه شما متفاوت باشد این است که خزنده های این موتورهای جستجو هر کدام به صورت متفاوتی فعالیت می کنند. بنابراین در سئو سایت باید این مطلب مد نظر باشد و مطابق با موتورهای جستجوی گوناگون و نیز تغییراتی که در این برنامه ها به وجود می آید [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] را انجام دهند.
[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]


زمان محلی شما با تنظیم GMT +3.5 هم اکنون 08:15 PM میباشد.

Powered by vBulletin .
Copyright © 2020 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.