PersianSeven Forums

PersianSeven Forums (http://forum.persianseven.ir/)
-   اخبار و حواشی سینمای خارجی (http://forum.persianseven.ir/f839.html)
-   -   جیمز کامرون به پروژه‌ی ترمیناتور بازگشت (http://forum.persianseven.ir/t334182.html)

M!LAD 02-05-2017 09:51 PM

جیمز کامرون به پروژه‌ی ترمیناتور بازگشت
 
روز گدشته پایگاه خبری ددلاین از بازگشت جیمز کامرون به پروژه‌ی ترمیناتور خبر داد. کامرون خالق دنیای ترمیناتور به شمار می‌رود و کارگردانی دو قسمت اول این پروژه را در سال‌های 1984 و 1991 بر عهده داشته است. اما پس‌از آن دیگر نامی از او در ادامه‌ی این پروژه شنیده نشد.
[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]
سازندگان ترمیناتور بدون حضور کامرون سه قسمت دیگر در ادامه ساختند که آخرین قسمت آن‌ها سال 2015 با نام "جنسیس" به روی پرده آمد و فروش 440 میلیون دلاری را تجربه کرد که در مقایسه با قسمت‌های نخستین موفقیت چندانی نمی‌باشد.
حال کامرون حق ساخت ترمیناتور را خریداری کرده و در نظر دارد به این مجموعه فیلم رو به زوال جانی دوباره ببخشد. برای همین منظور شنیده‌ها حاکی از مذاکره با تیم میلر، کارگردان فیلم موفق ددپول، برای تکیه زدن بر صندلی کارگردانی است.
[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]
هنوز مشخص نیست کامرون قصد بازسازی پروژه را دارد و یا می‌خواهد به ادامه‌ی داستان بپردازد. در پنج قسمت قبل آرنولد شوارتزنگر بازیگر شهیر فیلم‌های اکشن کلیدی داستان را بازی کرده و به احتمال زیاد این روند ادامه خواهد داشت.
این روزها جیمز کامرون شصت‌ودوساله مشغول کارگردانی چهار قسمت بعدی "آواتار" است که نخستین قسمت آن سال 2018 به روی پرده خواهد آمد و یکی از سنگین‌ترین پروژه‌های تاریخ سینما قلمداد می‌شود.


زمان محلی شما با تنظیم GMT +3 هم اکنون 10:44 PM میباشد.

Powered by vBulletin .
Copyright © 2020 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.