PersianSeven Forums

PersianSeven Forums (http://forum.persianseven.ir/)
-   اخبار ورزشی (http://forum.persianseven.ir/f660.html)
-   -   اجاقلو: 2 ماه بدون مربی تمرین کردم (http://forum.persianseven.ir/t329202.html)

taha 09-12-2016 10:40 AM

اجاقلو: 2 ماه بدون مربی تمرین کردم
 
دونده دوی 100 متر پارالمپیک کشورمان گفت: 2 ماه بدون اینکه مربی داشته باشم تمرین می‌کردم.[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، احمد اجاقلو بعد از هشتمی در فینال دوی ۱۰۰ متر بازیهای پارالمپیک ریو گفت: متاسفانه حتی نتوانستم در این مسابقات رکورد شخصی خودم را که ۱۱.۰۵ بود بزنم. ۲ ماه بدون مربی تمرین می کردم و نمیدانستم آیا تمرین‌هایی که انجام میدهم درست است یا نه.

وی ادامه داد: نمیخواهم بهانه بیاورم. مربی من و رضا قاسمی که در المپیک شرکت کرد مشترک بود و با توجه به همراهی قاسمی نتوانست من را همراهی کند، اما فکر می کردم قبل از اعزام به ریو در اردوی آخر کنارم باشد، اما حتی در اردوی آذربایجان هم تنها بودم و هیچ کس برای من زمان نگذاشت.

دارنده مدال نقره بازی‌های پاراآسیایی اینچئون تصریح کرد: خودم مربی خودم بودم و نمیدانستم چطور باید کار کنم، اما به خودم روحیه میدادم تا موفق شوم. درخواست داده بودم تا مربیام در آخرین اردو کنارم باشد، اما نشد. نمی توانستم بهتر از این نتیجه بگیرم. البته در مسابقات کسب سهمیه رشت رکورد ۱۰.۸۸ را هم ثبت کرده بودم، اما آن زمان با کمک های مربی ام تمرین می کردم.

اجاقلو خاطر نشان کرد: اینجا و در چند ماه اخیر نمی دانستم شرایطم به چه صورت است و رکودهایم چگونه است؛ آیا تمریناتم را درست انجام می دهم یا خیر، چون مربیان حاضر در اردو مربیان پرتاب ها هستند و مربی تخصص دو نداشتیم. تنها مشکل من در این مسابقات عدم حضور مربیام بود.


زمان محلی شما با تنظیم GMT +3 هم اکنون 09:22 PM میباشد.

Powered by vBulletin .
Copyright © 2020 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.