نمايش پست تنها
قدیمی 08-28-2017   #1 (لينک اين پست)
saheleaftab1
محروم
 
آواتار saheleaftab1
 
تاريخ عضويت: May 2017
پست ها: 106
تشكرها (از ديگران): 0
تشكر شده 1 بار در 1 پست
چوق: 26,978
فعاليت Longevity
0/20 5/20
Today پست ها
ssssss106

عکسهای خریداری شده
پيش فرض شرایط مهاجرت به استرالیا

1-مهاجرت تحصیلی به استرلیا

ویزا استرلیا توسط شرکت های بریتانیایی صادر می شود و دولت این کشور در حوزه ویزا وارد نمی شود .هزینه صدور ویزا استرلیا بسیار کم و در مواقعی هم رایگان انجام می شود . اما ویزای دانشجویی استرلیا قوانین و مقررات سفت و محکمی دارد که در صورت تخطی از این مقررات به سادگی ویزا باطل خواهد شد . از جمله این شرایط و مقررات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

· دانش آموزان این کشور باید بصورت دوره ای حضور و غیاب شوند و بصورت معتبر برای دوره انتخاب مطالعه ثبت نام نمایند .

· دانش آموزان در این کشور حق کار ندارند . آنها باید ابتدا مطالعات خود را آغاز و سپس برای حقوق کار این هم نهایتا 20 ساعت کار در هفته اقدام نمایند .

· دانش آموزان باید در آموزش و پرورش کشور استرلیا برای 12 ماه اول ثبت نام انجام دهند .

· آدرس محل سکونت دانش آموزان باید نهایتا ظرف مدت 7 روز به ارائه دهنده های آموزش تحویل داده شود و در صورت تغییر هم باید نهایتا در همین مدت 7 روز تغییر آدرس اعلام شود .2-مهاجرت کاری به استرلیا

برای مهاجرت کاری به استرلیا سیستمی توسط این دولت طراحی شده که امتیاز مهاجرت به این کشور توسط وزارت مهاجرت به استرلیا و حفاظت مرز ها بررسی می شود . محاسبه این ارزیابی در واقع نشان می دهد که شما با چه اندازه واجد صلاحیت و شرایط لازم برای سفر به استرلیا و کار در این کشور بوده و در صورت پذیرش برای کار تا چه حد مهارت و توانایی دارید . در صورتیکه موفق شوید امتیاز لازم را داشته باشید ویزای کار برای شما تضمین خواهد شد . البته این سیستم فقط برای افراد دارای تخصص و تحصیلات عالیه تعبیه نشده است و به دنبال حداقل های لازم در افراد متقاضی کار در این کشور می باشد .

البته این موضوع که هر چه توانایی بالاتر و رزومه بهتری داشته باشید و در واقع نیروی ماهر تری باشید دریافت ویزا و پذیرش ساده تری خواهید داشت را نمی توان منکر شد . ولی بهترین شرایط برای دریافت ویزای کار در کشور استرلیا مطابق شرایط لحاظ شده در ذیل می باشد :

· در زمان ارسال درخواست بهتر است سن شما زیر 50 سال باشد

· توانایی و تسلط لازم را به زبان انگلیسی باید داشته باشید و حداقل نمره مورد قبول در آزمون آیلتس را دریافت نموده باشید .

· در هنگام درخواست کار به عنوان فردی متخصص و ماهر باید متناسب به توانایی و مهارت و صلاحیت خود و شغل های مورد تسلط خود در فهرست مشاغل درخواست خود را تکمیل نمایید .

· بهتر است بدانید توسط دولت استرلیا از شما در خصوص شغل هایی که ادعای تسلط و تخصص آن را دارید تستی به عمل خواهد آمد و توانایی شما ارزیابی خواهد شد که این ارزیابی با توجه به شغل اعلام شده متفاوت خواهد بود و شرایط خاص خود را دارد .

· گواهی سلامت عقلی و جسمانی شما باید توسط یک پزشک معتبر دریافت شده و ارائه گردد . این موضوع باید برای دولت استرلیا محرز شود .حتی شما مورد ارزیابی شخصیتی هم قرار خواهید گرفت و این موضوع توسط متخصصین این حوزه در استرلیا باید تایید شود .

آخرین ویرایش توسط Hamed.Hamishe Abi در 08-29-2017
saheleaftab1 آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش