نمايش پست تنها
قدیمی 08-28-2015   #1 (لينک اين پست)
فرنوش Female
معاونت سایت
 
آواتار فرنوش
 
تاريخ عضويت: Oct 2013
محل سكونت: اصفهان
سن: 22
اسم واقعی: یلدا
پست ها: 50,840
تشكرها (از ديگران): 25,533
تشكر شده 19,143 بار در 11,390 پست
چوق (ثروتمند شماره 3): 33,795,542
پاداش داده شده 1,577 مرتبه
تاکنون 1,177 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 601 مرتبه
فعاليت Longevity
0/20 11/20
Today پست ها
ssss50840

ويترين جوايز


عکسهای خریداری شده
نیمرو کامبربچ فاش انگور
چلسی
New.s مهدی مهدوی: سرویس هایمان خیلی خوب شده بود

مهدوی: روسیه نسبت به لیگ جهانی متفاوت شده بود

پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: تیم ملی والیبال روسیه نسبت به لیگ جهانی والیبال متفاوت شده بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مهدی مهدوی پس از پیروزی سه بر دو ملی پوشان ایران برابر روسیه در دومین دیدار تدارکاتی تیم ایران در مسکو، در تشریح تفاوت روسیه با زمان لیگ جهانی گفت: هدایت تیم ملی والیبال روسیه بر عهده مربی جدید بود و یکی از پاسورهای با تجربه و قدیمی روسیه دوباره به تیم دعوت شده بود.
وی با بیان اینکه موزرسکی نیز در پست تخصصی خودش بازی کرد و این تیم 60 روز تمرین فشرده را پست سر گذاشته بود، گفت: تیم ملی والیبال روسیه با انگیزه بسیار زیادی برابر ایران به میدان آمد و با توجه به سه شکست لیگ جهانی برابر ایران با تمام توان بازی کرد.
پاسور تیم ملی والیبال ایران افزود: روسیه در ست های اول و دوم نیز پیروز شد. البته در ست نخست امکان پیروزی ایران وجود داشت اما چند اشتباه این فرصت را از تیم ایران گرفت.
وی با بیان اینکه نکته خوب مسابقه امروز این بود که تیم ایران از ست سوم به بازی برگشت، گفت: در ست اول و دوم مشکل در دریافت داشتیم اما رفته رفته این مشکل برطرف شد، و سرویس های بازیکنان نیز در این مسابقه به ویژه سه ست آخر خیلی خوب بود و دریافت روسیه را با مشکل مواجه کرد.
مهدوی در باره دومین دیدار دوستانه ایران و روسیه که فردا جمعه برگزار می شود، گفت: روسیه همیشه تیم سختی است و امیدوارم فردا نیز موفق به شکست این تیم شویم. اگر این اتفاق بیافتد بازیکنان برای حضور در جام جهانی روحیه مضاعف خواهند گرفت.
تیم ملی والیبال ایران امشب در دومین مسابقه تدارکاتی خود در مسکو موفق به شکست روسیه با نتیجه سه بر دو شد، ملی پوشان کشورمان شب گذشته و در نخستین دیدار تدارکاتی خود در پنج ست متوالی هلند را از پیش رو برداشته بودند.
فرنوش آفلاین است   پاسخ به نقل قول چوق/پاداش