نمايش پست تنها
قدیمی 10-28-2013   #1 (لينک اين پست)
Hamed.Hamishe Abi
مديريت كل سايت

آواتار Hamed.Hamishe Abi

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
اسم واقعی: محمد خالدنژاد
تشكرها (از ديگران): 22,335
تشكر شده 19,193 بار در 8,057 پست
چوق (ثروتمند شماره 2): 52,474,348
پاداش داده شده 381 مرتبه
تاکنون 268 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 833 مرتبه
فعاليت Longevity
20/20 20/20
Today پست ها
ssss37635

ويترين جوايز
رتبه ١ کاربر فعال ماه گذشته بهترین افتتاح کنندگان مبحث پسر محبوب پرشين مديريت كل سايت 
مجموع جوايز: 4

عکسهای خریداری شده
رئیس جمهور محبوب اونورسون(دکتر کریستی) ipad استقلال تهران
سیب سرخ توت فرنگی سیب سبز
آلبومهای مندوستان من گروههای من درباره من تقویم علایق من
پيش فرض راهنمای کامل جهت استفاده از فروم پرشين

ضمن عرض سلام و خیر مقدم
از اینکه ( فروم پرشين سون) را انتخاب و به جمع دوستان خود پیوستید ، شادمانیم

قصد داریم بطور جامع و کامل تمامی ابزارها و امکانات فروم پرشين سون را معرفی و تا جایی که در توانمان باشد راهنمای کامل استفاده از این سایت رو شرح دهیم .

به دلیل اینکه مطالب موثر و مفید باشد ، از حاشیه خودداری میکنیم و مستقیماً به خود بحث پرداخته و تمامی مسائلی که برای شروع کار باید فراگرفت رو شرح میدهیم .

==================================================

ابتدا قبل از هر چیز از شما کاربر گرامی دعوت میگردد تا یکبار بطور کامل ق[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد] را مطالعه کنید .

==================================================
ضمناً بنا به اهمیت موضوع در ابتدا کار سعی میکنیم چند تا از عمده مشکلات کاربران رو رفع کرده و آموزش های لازمه رو یاد دهیم :

* توجه: پس از خواندن نکات و مطالب این مبحث، برای شروع فعالیت در انجمن پیشنهاد میشود حتماً مبحث "[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]" را مطالعه کنید. چراکه تمامی آنچه برای شروع بکار و فعالیت در انجمن بدان نیاز دارید در این تاپیک بصورت کامل گردآوری شده است .[تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]
اگر از نام کاربری خود راضی نیستید ، با رعایت قوانین و مقررات مربوط به تغییر نام کاربری--------> [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]

اگر بخشی از سایت برای شما گنگ است یا دچار مشکل هستید -------> [تنها اعضای سايت ميتوانند لينکها را مشاهده كنند برای عضويت در سايت اينجا كليک كنيد]

Award +500 چوق پاداش برای این پست . دلیل : ممنون عزیزم

آخرین ویرایش توسط Hamed.Hamishe Abi در 06-12-2015 دليل: بروزرسانی
Hamed.Hamishe Abi آفلاین است  
11 کاربر از Hamed.Hamishe Abi بخاطر پست مفیدش تشکر کرده اند
*bahar* (12-07-2013), Ar@m (11-07-2013), Azra (10-28-2013), ♠ SIMA ♠ (11-04-2013), Niloofar (11-05-2013), pure love (10-28-2013), R@HA (07-17-2014), soonor (10-28-2013), فاخته (06-11-2015), فرنوش (11-06-2013), سیامک شهبازی (01-10-2016)