نمايش پست تنها
قدیمی 10-19-2013   #1 (لينک اين پست)
Hamed.Hamishe Abi
مديريت كل سايت
 
آواتار Hamed.Hamishe Abi
 
تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
سن: 30
اسم واقعی: محمد خالدنژاد
پست ها: 45,560
تشكرها (از ديگران): 25,843
تشكر شده 23,144 بار در 10,963 پست
چوق (ثروتمند شماره 2): 53,406,808
پاداش داده شده 496 مرتبه
تاکنون 409 مرتبه با چوق تشکر کرده
تشکر شده با چوق 1,137 مرتبه
فعاليت Longevity
4/20 20/20
Today پست ها
ssss45560

ويترين جوايز


عکسهای خریداری شده
ایان سامرهالدر رئیس جمهور محبوب اونورسون(دکتر کریستی) شهاب حسینی
ipad استقلال تهران سیب سرخ
توت فرنگی سیب سبز
آلبومهای مندوستان من گروههای من درباره من تقویم علایق من
پيش فرض قوانین و اساسنامه پرشين سون

فروم پرشين سون، یک انجمن گفتگو میباشد که از سال 2013 میلادی بنیان نهاده و شروع به کار کرده است.

این انجمن گفتگو با قرار دادن اکثریت موضوعات و شاخه ها (جز موارد سیاسی ، غیراخلاقی و بر ضد دین) تقریباً سعی کرده است تمامی موضوعات را در خود جای دهد و با جدیدترین مسائل روزمره گامی بلند در جهت بالابردن میزان آگاهی جوانان کشورمان و بار علمی افراد ، برداشته باشد.

عضویت در فروم پرشين سون بصورت رایگان بوده و شرکت در تمامی موضوعاتی که در درون انجمن قرار دارد ، بلامانع است .

معرفی تیم مدیریت پرشين سون :


مدیریت کل سایت : ادمینهای این سایت (مدیران کل) بعنوان مالکان سایت، تمامی مسائل اصلی سایت رو برنامه ریزی و اجرا خواهند کرد ، قانون گذاری ، تعیین مدیران ، ادامه یا قطع فعالیت مجموعه پرشين سون ، تبلیغات و... ،تماماً بر عهده مدیران کل خواهد بود.

سوپر مدیر سایت : پس از ادمین ها ، سوپر مدیران (Super Moderator یا همان مدیران ارشد سایت) بعنوان بالاترین مقام پس از ادمین و مدیر فنی ، در سایت مشغول به فعالیت بوده و به نظارت بر روی کار کاربران و مدیران می پردازند. مدیران ارشد در بسیاری از موارد از سوی ادمینهای فروم دارای اختیار تام بوده و بدون داشتن محدودیتی به کنترل سایت میپردازند.

کلانتر سایت : درجه ای بالاتر از مدیران انجمنها ، ناظمين سايت يا كلانتران هستند که به عنوان یک مدیر برای تمامی انجمن ها و تالارها در نظر گرفته می شوند که کل تاپیکهای سایت رو می توانند تغییر یا حذف کنند .
در واقع یک مدیر هست که بر تمام تالارها نظارت ميكند و تمامی امور نظم سایت با کلانترها میباشد.
وظايف كلانتر سايت حذف یا انتقال موضوعات و بحثهاي غير مرتبط با موضوعات تالارها ، نظارت بر روی کاربران و در کل نظم می باشد.


معاونت سایت : اختیارات این گروه نیز همانند سوپر مدیران و کلانترهای سایت بصورت تام و کامل است با این تفاوت که این گروه بیشتر به امور جاری سایت و مسائل کیفی سایت پرداخته و کمتر وارد مسائل حاشیه ای و امور نظمی سایت می شوند . به دلیل بالا بودن سطح اختیارات افراد این گروه از یک سوی و همچنین دسترسی کامل و اختیار تام از سوی دیگر، افراد این گروه مسلماً بر اساس شناخت و سابقه ای که دارند انتخاب خواهند شد .

مدیران انجمن :
مدیران انجمن یا بخشها کسانی هستند که به دلیل فعالیت مداوم و موثر در سایت بعنوان مدیر یک یا چند بخش خاصی از سایت در نظر گرفته میشوند. مدیران انجمنها قابلیت حذف ، انتقال ، ویرایش ، تغییر و موارد این چنینی را در محدوده ی مدیریت خود دارند و لذا تمامی کاربران سایت می بایست از قوانین و دستورات مدیران انجمنها پیروی کنند .
هر یک از بخشها و زیر بخشهای فروم پرشين سون ، توسط یک یا چند مدیر اداره می شوند که قوانین مخصوص فروم خود را تعریف کرده و با استفاده از آن به هدایت بحثها، تعریف تاپیکهای جدید و احیاناً حذف و انتقال آنها می پردازند.


مدیران آزمایشی : مرحله ای بالاتر از کاربران فعال مدیران آزمایشی هستند که کاندید جدی مدیریت ثابت انجمن هستند و پس از طی یک دوره آزمایشی مدیریت، بعنوان مدیر انجمن ارتقا پیدا خواهند کرد .
مدت زمان این دوره معمولاً یک ماه خواهد بود و درصورت جلب رضایت مدیریت سایت و بازدهی
مناسب مرحله نهایی را خواهند گذراند.

کاربران فعال :
این دسته از کاربران افرادی هستند که موفق شده اند با فعالیتهای مثبت و مفید و در نهایت با صلاحدید مدیرکل سایت و تیم مدیریتی سایت، بعنوان کاربر فعال (یک پله بالاتر از کاربران عادی سایت) قرار گرفته و بعنوان کاربر فعال فعالیت کنند.
بدیهی است جهت انتخاب مدیران انجمنها و یا مدیران آزمایشی ابتدا از نیروهای این گروه استفاده خواهد شد.
تیم مدیریت پرشين سون
Hamed.Hamishe Abi آفلاین است   چوق/پاداش
5 کاربر از Hamed.Hamishe Abi بخاطر پست مفیدش تشکر کرده اند
M!LAD (07-17-2014), mojtaba1979 (03-11-2017), Niloofar (11-19-2013), pure love (10-27-2013), فرنوش (10-28-2013)